Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azon segíteni, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azon segíteni, aki nem hagyja?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akivel a kapcsolatunk nagyon bonyolult. Két éve ismerjük egymást, tudom hogy szeret, és én is őt, de nem vagyunk együtt. Hogy ez miért van, most mellékes.

A lényeg, hogy a mostani munkája teljesen kikészíti, és az idegesség miatt úgy beszél velem, mint egy utolsó senkivel. Már ha én keresem, ugyanis ő magától szinte sose hívna fel vagy kérdezné meg hogy mi a helyzet. Igazából ő is tisztában van vele, hogy borzalmasan viselkedik, és tudom hogy idővel nagyon bánni fogja (már többször is előfordult ilyen). Egyébként egy végtelenül kedves és rendes pasi, de ha valami baja van, akkor egyszerűen bekattan, és semmi nem érdekli.

Én mondtam neki, hogy segíteni szeretnék hogy jobb legyen, de erre is csak leordította a fejem, hogy hagyjam békén, neki nem kell senkinek a segítsége, majd ő egyedül megoldja. Mégis azt mondja, hogy fontos vagyok neki.

Én már tök tanácstalan vagyok. Mégis hogy segítsek egy olyan emberen, aki nem hagyja? Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, de a viselkedéséből meg azt szűröm le, hogy talán épp ez a célja.


2011. szept. 15. 12:39
 1/6 napietus ***** válasza:
31%
jól szűröd le.
2011. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
vedd már észre magad
2011. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért kéne magam észrevenni?
2011. szept. 15. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást akkor miért nem vagytok együtt ? Szerintem részletezd mert valószínű ez a válasz a problémádra is.
2011. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, de magadon még mindig segíthetsz azzal, hogy nem hallgatod a bunkóságát.
2011. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretném részletezni az okát, de röviden annyi, hogy a volt barátom nem tudta elfogadni, hogy szakítottam vele, és emiatt majdnem 2 évig zaklatott. És itt nem arra kell gondolni, hogy telefonon hívogatott meg követett, annál durvább dolgok történtek.

Emiatt nem jöttünk össze, nem akartam hogy neki is valami baja legyen ebből, plusz ő az első évben még nem is itt lakott ahol én, szóval ez ilyen összetett dolog.

Most hogy meg már minden oké lenne, ez a helyzet alakult ki, és nem tudok már mit tenni, ha nem hagyja.

2011. szept. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!