Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, hogy esne neked?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Ő állandóan facebbokon lóg, kértem hogy tegyen fel közös képet mindig az volt a válasz, hogy majd majd. Elegem lett a kifogásokból kérdeztem hogy legyen velem őszinte miért nem akar feltenni képet. Azt mondta, nem szeretne feltenni aki fontos, az ugyis tudja, hogy együtt vagyunk nem kell mindenkinek tudnia. De nekem ez rosszul esik, olyan mintha nem is akarna felvállalni. És az incidens óta abba is elbizonytalanodtam hogy tényleg szerethet-e egyáltalán. Ennyit nem tud értem megtenni? És hiába mondja mindig, hogy mennyire szeret nem érzem. Ő csak szavakkal szeret, de tettekkel soha nem bizonyítja.

Éreztél már ilyet?


2011. szept. 14. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti lesztek az első pár a történelemben akik a facebook miatt szakítanak :D
2011. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Koldus ***** válasza:
100%
ÚRISTEN......
2011. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
NEM A FACEBOOKON KELL ÉLNI. A KIB*SZOTT VIRTUÁLIS VILÁG EGY FOS, VÁGD EL A KRVA KÁBELED
2011. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd felteszitek az esküvői képeket.
2011. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Te szent isten..

ROHADT facebook-ba bele..

deutállom!!még jó,hogy nincs.(:

Szakíts vele.:)

2011. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező olyan 14-15 éves körül lehet. sztem.....
2011. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem sokan félreértettek. Gondolom ez a facebook dolog csak egy példa volt a többi mellett... Azaz valószínűleg nem érezteti eléggé veled, hogy szeret, csak mondja de nem törődik veled eleget?

Szerintem beszélgess el vele a kapcsolatotokról és mondd meg neki, hogy neked fontos lenne, hogy ne csak szavakkal fejezze ki, hogy mennyire szeret. Említsd meg neki, hogy jól esne neked, ha tenne fel közös képet kettőtökről közösségi oldalakra, vagy ha ágyba vinné neked a reggelit, stb, stb. Mondd el neki, hogy mire vágysz..:)

2011. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm 22:03, hogy megértettél!

Ez a facebbok dolog szerintem is hülyeség, csak friss az élmény és ez volt az amin kibuktam. Hogy még ennyit sem tesz meg és csak áltat azzal, hogy majd majd majd.

Korábban facebookon flörtölt, azóta abbahagyta mondván hogy én vagyok a legfontosabb. De ez a facebbok azóta is érzékeny pontom maradt.

A fő problémám az, hogy nem érzem hogy szeret. Nem bizonyítja. Ugy érzem mindig az én érzéseim kerülnem háttérbe. Nálam minden fontosabb. Tudja az igényeimet, mindent elmondok neki. Azt is tudja, hogy ezekkel megbánt. Most nem akarom felsorolni minden sérelmemet. Ha kicsit több romantikára vágyom azt mondja ne nézzek több romantikus filmet, mert rossz hatással van rám. Vagy ő nem egy papucs, ha olyat akarok keressek olyat. Semmi kedvesség, önzetlen dolgot nem kaptam tőle.

2011. szept. 14. 22:17
 9/14 MolotovPunk ***** válasza:
48%

Nos,a ratyi fosbuk miatt igen sok kapcsolat ment tönkre (ilyenek miatt is.)

Nyugodtan utána kereshetsz.

Nem én találtam ki.

Állandóan facebookon lóg?Akkor az jó nagy kocka lehet. :)

Ha tettekkel sem bizonyít az már még nagyobb gáz.

Keress másik normálisabb pasit,aki igazán törődik veled,vagy változtasd meg.

2011. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

És te hogy viselkedsz vele? Próbálsz megadni neki mindent és odafigyelsz rá?

Mert akkor ez nagyon nem fair a részéről. Ekkora b@romságot hogy mondhat, hogy ne nézzél több romantikus filmet??

Ha romantikára vágysz néha azzal semmi probléma, és neki meg kellene ezt érteni, mert ha ő nem tudja neked megadni amit szeretnél minden téren, és még csak nem is próbálkozik, akkor szerintem nem szeret igazán, és nincs keresnivalód mellette.

A papucs és az önző disznó között óriási különbség van.. Attól, hogy valaki odafigyel a párjára és a kedvében jár még nem lesz papucs.

Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom amiben sokkal többet adtam mint kaptam.. Megelégeltem és szakítottam. Azóta pedig találtam egy olyan srácot aki eleget törődik velem és fontos neki az is, hogy én mit szeretnék nem csak a saját akaratát próbálja érvényesíteni a kapcsolatunkban.:)

Szerintem állj a sarkadra, és mondd meg neki, hogy ha nem változtat a hozzáállásán, akkor mehet...

22:03 voltam

2011. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!