Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint egy éve vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy éve vagyok a barátommal együtt többi lennt?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg hogy nemtudom eldönteni hogy most szeretem e vagy sem... tudom hogy hülyén hangzik mert aki szerelmes az érzi hogy az.. de én néha érzem ezt az érzést néha viszont rendesen undorom van.. köszönöm a válaszokat!!!

23/l


2011. szept. 14. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak lenni ilyen "undorodásaim", pedig szívből szeretem a barátnőm. Nem tudom mitől lehet, talán biológia reakció, nem pedig szellemi tevékenység.
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem szereted. Persze megpróbálhatjátok újra "felmelegíteni a lángot"...Talán sikerül.
2011. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát talán az elsőnek van igaza.. van hogy nagyon nagyon szeretem és érzem hogy megörülök érte.. és van egy időszak mindíg mikor meg tök az ellenkezője semmit em találok benne vonzónak és ez a két érzés váltogatja egymást folyamatosan pár hetenként.. ez nagyon nemjó
2011. szept. 14. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért, mert ilyenkor jobban látod a párod negatív tulajdonságait?? És amikor elmúlik, akkor meg valami jó történt éppen veletek. Szóval ahogy a napok is váltakoznak, jó és rossz dolgok történnek... Van valami, ami nagyon zavar a párodban, valami nagyon negatív dolog ami itt-ott előjön és ott van a fejedben, gondolkozol rajta ???
2011. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!