Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig.

16 / L vagyok. Az önbizalmam, mondjuk úgy, hogy a béke popója alatt van. Általánosban kaptam a hajamra egy-két beszólást. 7.ik egészen szépnek éreztem magamat, aztán, ahogy mindenki elkezdett nőni, én úgy érzem, hogy csúnyultam. Azóta picit visszatornáztam az önbizalmamat, rájöttem, hogy nem a külsőm a baj, hanem, hogy azt táplálom magamba, hogy csúnya vagyok. Na de gyakran essek abba, hogy ha valaki rámnéz, beleszeretek. Annyira megörülök, és úgy várom tőle a sulit. Ez már elég sokszor volt így, hogy azért szerettem bele valakibe/tetszett meg, mert úgy éreztem, hogy tetszem neki.

Sokukat belülről nem ismerem, csak ugye pár információt róluk, szóval mondhatni a "külsejükbe " szeretek bele, és a kisugárzásukba.

Ez oylasmi mitn egy fellnágolás, de nem bírome lfelejteni őket. Egyszerűen ha egy ilyen időszak van az életemben , akkor csak az adott fiúra gondolok. Viszont nem tudok a fiúk szemébe nézni, úgy érzem, hogy egyből tudják, hogy nekem tetszenek, és hogy kibeszélnek, meg ilyenek.

Mit csináljak? Így rontottam el régebben pár lehetőséget is...

Mit csináljak, mert ezek után meg mardos a bűntudat...


2011. szept. 14. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Az jó dolog, hogy felismerted, hogy nem vagy csúnya, hanem csak bebeszéled magadnak, vagyis elindultál a "gyógyulás" útján. Egyébként meg amit így a fiúk iránt érzel, az még nem szerelem. Az régen rossz, ha csak attól "elolvadsz", hogy egy pasi rád nézett. Talán szeretethiányos vagy, viszont az sokszor lerí egy emberről, hogy vágyik egy jó szóra, egy pillantásra, és ez gáz, mert azt sugallja, hogy szinte mástól függ az élete (ez persze túlzás, de a lényeg talán érthető). Így olyan leszel, mint egy kiskutya, aki várja a gazdájától a csontot, és akkor boldog, ha pitizhet. Nem megsérteni akarlak, csak tényleg nem jó, ha ennyire vonzódsz mindenkihez, aki csak rád néz. Egészséges önbizalomra és önértékelésre van szükséged, előbb ezt kell kiépítened.
2011. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!