Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Lehet ebbőlmég valami?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Van egy fiú akivel már régebtől ismerjük egymást Így látásból. Azonban most úgy hozta a sors, hogy jobban is megismerhettük egymást. Szoktam kijárni haverokkal (lányokkal) és mostanában már fiúkkal is. Észre vettem, hogy figyel. Sokszor elkaptam a pillantását. Kedves volt. Egész hÍzelgő dologokat mondott, amik persze nagyon jólestek.. De egyik napról a másik napra megváltozott. Nem különösebben érdekli ha jelen vagyok. Szerintetek ez miért lehet?? Most érdeklem vagy nem??
2011. szept. 14. 20:19
 1/5 Tréfarépa ***** válasza:
...büdös vagy?
2011. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy a hölgy folytatná orális kényeztetésemet, ha közben építőipari terméket ürítenék análisan, de ki tudja…
2011. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem tuti tetszel neki :D (tapasztalat)

a leirtak alapján azt tudtamkihozni hogy mond el neki az egészet hogy mit érzel és hagyd magára hogy ellegyen a gondolataival :) hidd el. bejön

ui: első, kabd be.

2011. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösziiii utolsó, középsőt nem értem, 1. meg annyit se ért, hogy megjegyezzem amit Írt.. :D Utolsó nem merem neki megmondani. Valahogy nem lehetne elérni, hogy ő mondja.. vagy csak vmivel bátorÍtani?? :D
2011. szept. 14. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Várom további komikat:P:D
2011. szept. 14. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!