Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek, milyen a női ideálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, milyen a női ideálja?

Figyelt kérdés
Lehet pontos személyt is leírni, de részletezni is:D
2011. szept. 14. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Beyonce
2011. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kb. mint Jessica Alba
2011. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Walk With Me ***** válasza:
100%

Külsőleg:

Legyen szép, nőies arca, vékony vagy átlagos alakja, hosszú haja (mindegy milyen színű, csak álljon jól neki meg persze ápolt legyen). Öltözködése ne legyen túl kihívó, hanem inkább olyan szolidan nőies. Lehetőleg ne, vagy csak enyhén sminkelje magát.


Belsőleg:

Kissé visszahúzódó, ugyanakkor akiben megbízik annak nagyon odaadó, nem bulizós, nem tombolós típus. Lehessen vele sokmindenről beszélgetni, értékelje az olyan dolgokat, mint kettesben sétálás, naplemente nézés, kirándulás, kerékpározás, moziba vagy színházba járás, szóval az ilyen manapság "nyálasnak" vélt dolgokat. :D

Ezek mellett legyen még megértő, elfogadó, hűséges, és ahogy én is, úgy Ő is komoly, hosszú, szereteten és szerelmen alapuló kapcsolatban gondolkodjon.


Így hirtelen ennyi. :>

2011. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
16:27 akkor én kellek neked. a hajam hosszú, bár már ősz, de jól áll. Minden jellemző rám ,amit leírtál, még annyit hozzáteszek, hogy szeretek kötögetni. Ha engem választasz kötök neked zoknit. 75/N
2011. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Pont, mint ő, nagyon hosszú, nagyon sötét egyenes haj, világos szemszín, formás test, ami nem nagyon vékony, de nem is kövér, nagy mellek, nulla gátlás.

Ha a párom kérdezi, akkor meg olyan, mint ő (a párom.)

2011. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Olyan, mint Fluor Tomi


SP voltam, sziasztok!

2011. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Walk With Me ***** válasza:
100%

16:31

:D

Az lemaradt, hogy ~17-21 év közötti legyen az illető.


Remélem nem tetszik haragudni... :o)

2011. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

egyértelműen Rihanna, olyan édi itt :)


[link]

2011. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
75/N-nek: nagyot szakadtam ezen:D Az előtte lévőnek meg h sajnos ilyen nő/lány nincs:S
2011. szept. 14. 16:37
 10/24 anonim ***** válasza:

16 évet ne nagyon haladja meg, 13 évet viszont igen, jó kis húsos mellei legyenek, ha lehet, rakétamell, teljesen rajongjon értem, ne érdekelje semmi más, és mindent tegyen meg nekem, ha akarom.

ez egy szuperegoista dolog, mi?

2011. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!