Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Kinek mi a nő ideálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kinek mi a nő ideálja?

Figyelt kérdés
Gondolok itt belső és külső tulajdonságokra egyaránt.
2008. dec. 23. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

mivel én 16/F vagyok:


14-16 éves

főleg a barna,fekete,sötét- hajszínekre bukok

jó külső (férfi szempontból :P rem. érthető)

belülről: legyen kedves,aranyos,megbízható és szeressen

ha lehet ne a pénzemre fájjon a foga (jó randin fizetnék meg ilyesmi)


talán ennyi, de ez csak egy ideál :)

2008. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előny, ha nem magasabb nálam :D én 17/f vok, még az is számít, hogy ne legyen hülye.
2008. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

f/16

1. Nálam ne legyen magasabb. Az elsö barátnöm magasabb volt és mindig szekált vele hogy nöjjek meg :S

2. Legyen aranyos, KEDVES, MEGÉRTŐ és szeressen igazán (mint én őt).

3. Külsö nem nagyon fontos csak egy picit számít.

Nekem a kék szemű lányok jönnek be. Emokat nem szeretem.

Ne legyen 40-55kg közt mert az nem igazán jó :S

Tudjátok csajok ha van egy kis hús az nem baj. Sőt sexy.

2008. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18/f

-15 és 18év között legyen(de lehet idősebb is:P )

- leginkább szőke de a barna és a fekete hajúak is tetszenek ,vörös már nem annyira

- hoszú haja legyen:D

-ne legyen kövér,kis sulyfelesleg nem számít( +10kg)

-legyen kedves, aranyos, szeressen

-legyen nálam alacsonyabb

előny:

-ha szereti a motorokat :D:D

2008. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17/F


Pont mint a mostani barátnőm, eszméletlenül hihetetlen, hogy nem is hittem volna hogy belém van esve és fogalma sem volt róla, hogy pont az esetem :) Ha nem lett volna egy bizonyos buli...mindegy szóval az én ideálom:


Barnásszőke (nem szőkés barna)

Kék (ez esetben)/zöld szemű

Legyen nálam alacsonyabb, de ne sokkal. Legyenek szép formás mellei, de ne túl nagyok az nem szép, semmiképp ne legyen szilikonos nem vagyok híve a műembereknek. Alkatilag legyen szép formás, de nem szeretem sem az ilyen 90-60-90es sem a fogpiszkáló alkatú nőket. Nem akarom, hogy tökéletes legyen. Ennyit a külsőről, ennél sokkal fontosabb az ami most jön! Ne hangoztassa a nap 24 órájában, hogy de kövér vagyok, de kicsi a mellem, de csúnya vagyok, legyen vevő a bókokra, tudjon fontossági sorrendet állítani, hasonlítson az értékrendje az enyémhez, hiszen ez a megértés alapja, néha járjon a kedvemben és ne vegye zokon ha én is próbálkozok csak valamiért mondjuk nem sikerül, igenis tessék megmondani, hogy mi a probléma (ha van) Mondjuk én mindig látom rajta, ha baj van, nem tudja eltitkolni. Fogadja el a segítséget, hagyja, hogy a vendéglőben, kávézóban ecetera én fizessek. Feltétel nélkül szeressen. Néha bújjon oda hozzám, éreztesse velem, hogy fontos vagyok a számára, ki sem kell mondania, csak bújjon hozzám, és nézzen a szemembe :) abból mindent kiolvasok. Nem árt az sem ha pajkos, kicsit buja, persze nem mindig, csak néha, olyan jól tud esni ha egy nő eljátszadozik velem aztán én is vele, mintha totálgyerekes játék lenne az egész, persze ehhez megfelelő partner kell. És fogadjon el olyannak amilyen vagyok, vagy ha valamit változtatni szeretne akkor mondja a szemembe és megteszek neki bármit, de ne sopánkodjon magában mert attól nem lesz jobb.


És ami most a legfontosabb BOLDOG KARÁCSONYT!!! :)

2008. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!