Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudsz erőt venni magadon ha nagyon szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Konkrétan van egy férfi akivel használjuk egymást(testiség) de mivel én szeretem ez már kihasználás felőle.Sosem tudok nemet mondani neki.Mit kéne tennem hogy végre észhez térjek?Ő nem tudja hogy szeretem.
2011. szept. 13. 19:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még vacilálok mit tegyek,lehet csendben elvonulok nem szólok neki!Igaz veszteni valóm nincs!
2011. szept. 13. 21:16
 12/14 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy sajnos belészerettél... ezért nem akarod hogy kihasználjon és jo volna egy kis szünet. egy időre szakítsd meg vele a kapcsolatot amíg túl nem teszed magadat rajta
2011. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mennyire tipikus sztori....

Félelmetes látni, hogyan vesztik el az eszüket az emberek, ha szerelmesek, nem?

Minden józan ésszel rendelkező ember tudja, hogy mit kellene tenned; megmondani neki.

Még hogy nincs vesztenivalód, ha csendben továbbállsz?

Hát szerintem akkor nincs vesztenivalód, ha őszinte vagy vele, és ő megfutamodik.

De lehet rájön, hogy időközben ő is beléd szeretett.


De készülj fel, nincsenek jó esélyeid, mert a férfiak általában nem azokkal akarnak komoly kapcsolatot, akik ilyen viszonyba belemennek.

De akkor is megpróbálnám, megadnám az esélyt kettőnknek.

2011. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt nem a sráccal van a probléma, térj már észhez!! Tud róla, hogy beleszerettél? Nem. Akkor mi az, hogy kihasznál??? A francba már ezt a sok mai "önérzetes" nőt...
2011. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!