Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudsz erőt venni magadon ha nagyon szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Konkrétan van egy férfi akivel használjuk egymást(testiség) de mivel én szeretem ez már kihasználás felőle.Sosem tudok nemet mondani neki.Mit kéne tennem hogy végre észhez térjek?Ő nem tudja hogy szeretem.
2011. szept. 13. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mért kihasználás tőle, hogyha nemtudja hogy szereted és te benne vagy?:S
2011. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kihasználás ha ő abban a hitben van hogy neked ez így jó. mondd el neki, beszéljétek meg, és ha ő nem akar párkapcsolatot, akkor mindkettőtök (de a főleg inkább a te) érdekében fejezzétek be.
2011. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, ha nem tudja az érzéseid,és az elején így kezdtetek bele, akkor ez nem kihasználás! Mond el neki mit érzel, hátha lehet belőle valami más is, a testiségen kívül.
2011. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az én szemszögemből kihasználás már.Félek elmondani az érzéseim,félek hogy reagál.Próbáltam bele kezdeni de meg akadok vagy meghátrálok.Fogalmam sincs mit tehetnék.
2011. szept. 13. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt a büdös mindenségit neki! Jóhiszeműen belement abba, hogy örömet szerezzen neked, te meg fogod, és beleszeretsz, amiről ő nem tud, és még ő használ ki téged?!

Pazar logika, nem mondom...

2011. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de itt te vagy a hunyó félsz ha elmondod faképnél hagy és nincs több szex.
2011. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

19:58 vagyok

Ha kihasználásnak érzed, akkor viszont lépj ki belőle!

Te ismered,látsz e arra esélyt,hogy együtt legyetek.De szerintem mond el neki,kétesélyes:összejöttök és boldog leszel, befejezitek és úgy leszel boldog.Mit veszíthetsz!

2011. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy lehet a legjobban kitaktikázni, ha a következő ilyen alkalommal azt mondod neki,hogy neked ez így nem megy tovább,MERT(és itt jön a legjobb rész!),neked szűkséged van most arra, hogy elkezdj újra ismerkedni és randizni,szeretnél már valami komoly párkapcsolatot,és ezért inkább álljatok le egymással.


Ha azt mondja persze ő megérti, hogy valami komolyabb férfi után szeretnél esetleg kutatni-akkor tényleg nem érdekled.

Ha pedig kis idő múlva azt mondja,hogy ő veled szeretne párkapcsolatot,akkor nyert ügyed van és ezzel a taktikával jól megfogod:)

2011. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kihasználás ez,mert nem tud róla hogy te mit érzel!!

Ha te már annak érzed,akkor mond el neki az érzéseidet szerintem....

Ha tudna róla hogy te szerelmes vagy,akkor az lenne részéről ha ő nem lenne az,de mivel ő abba a tudatban van hogy csak szex kapcsolat így nem annak fogja fel a dolgot...

2011. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig éppen a reakciója ébresztene fel az önáltatásból. Engem egyszer remekül kiábrándított egy hasonló élmény.
2011. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!