Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval van 2 barátom: 35é....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van 2 barátom: 35é. Vele 9 hónap, másik 23é. Vele fél éve vagyunk együtt, természetesen egyikük sem tud a másikról.19 éves vok és egyre jobban kezdek belebonyolódni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mind2-t szeretem, de ugy érzem hogy az idösebb pasival nem lehet jövönk mivel családos, a 23évessel eltudom képzelni a jövömet, de ö nem oylan tapasztalt nöügyekben.nyilván az idösebb, rutinosabb.Én nem tudom megtenni hogy valamelykkel is szakitsak és igy csak várok, hogy valaki feladja a velem való kapcsolatot.
2009. ápr. 22. 20:55
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Már nem azért de nem csak rajtam múlik, ehhez 2 ember kell, és mivel az egyiknél nem kapom meg a másikat arról nem tehetek,azért az is durva ha ök nem vettek észre rajtam semmi különöset, vagy nem?!

Amúgy köszönöm a kellemes megjegyzéseket, igen dicsérően hatnak, de igazából senki sem tudja a sztori teljes tartalmát!Ezt csak én látom át teljes mértékben!

2009. ápr. 23. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!