Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval van 2 barátom: 35é....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van 2 barátom: 35é. Vele 9 hónap, másik 23é. Vele fél éve vagyunk együtt, természetesen egyikük sem tud a másikról.19 éves vok és egyre jobban kezdek belebonyolódni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mind2-t szeretem, de ugy érzem hogy az idösebb pasival nem lehet jövönk mivel családos, a 23évessel eltudom képzelni a jövömet, de ö nem oylan tapasztalt nöügyekben.nyilván az idösebb, rutinosabb.Én nem tudom megtenni hogy valamelykkel is szakitsak és igy csak várok, hogy valaki feladja a velem való kapcsolatot.
2009. ápr. 22. 20:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
befogsz esni a 2 szek koze. szerintem hagyd a csalados embert es alapitsatok kulon csaladot. es ha nem olyan tapasztalt? legalabb TEGED fog megismerni, Veled fogja felfedezni a dolgokat. es azokat amiket te szeretsz, nem amiket mas nok.
2009. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
MOndjuk igaz, mert a fiatalabb srác az még tapasztalatlan nök terén és én lennék az elsö számára, csak annyira rossz hogy ö nem annyira tapasztalt mint az idösebbik pasi.
2009. ápr. 22. 21:58
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Hm még el sem olvastam a válaszokat,nekem is a közismert székes közmondás jutott eszmbe..szerintem hagyd mindkettőt,mert valójában egyik sem fontos neked,igy is kiállitottál már magadról egy erkölcsi bizonyitványt.Javaslatom keress egy harmadikat,ne családost,de idősebbet ha azt szeretnéd,hogy tapasztalt legyen..ja és erről ne számolj be neki róla,mert még megdugni se lesz kedve.
2009. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
Azért te sem vagy még olyan hú, de felnőtt, hogy leszóld a kezdő 23 évest...Bár ki tudja, gondolom nem egy sráccal voltál már... Nagyon szeretheted, ha ez ekkora problémát jelent neked. Biztos nagyobb öröm, ha előtted már 25 nőt meghúzott.
2009. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%

1.A sok hőbörgő egyáltalán minek ír? ugyanmár..álszent gerinctelen emberek...

2.Az idősebb nem biztos hogy tapasztaltabb attól mert idősebb...pár ezt lehet tapasztaltad, úgyhogy az idősebb rutinosabb ugyanolyan buta általánosítás mint hogy a rövid hajú nő leszbikus

3. ha egy ilyen dologban a gyakorikerdesek.hu-hoz kell fordulni akkor elég nagy bajok vannak nálad

2009. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én privát véleményem hogy eggyiket sem szereted igazán ha 2 is van belőlük.(saját tapasztalat,de erre ugyis csak később fogsz rájönni) Szerintem a 35évest dobni kéne,komoly kapcsolat ugysem lesz belőle,bármit is mondjon,én elhiszem hogy jó vele,meg tapasztalt,meg izgató hogy idősebb meg minden,de hosszú távon nem nyerhetsz semmit.Te is olyan tipusu csaj vagy szerintem akinek fontos hogy fel tudjon nézni a pasira,szerintem a 23 éves sem felel meg neked igazán,próbálj meg olyat találni ahol ez a két pasi van összegyúrva egyben:-)
2009. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

te egy kurv@ vagy már ne is haragudj a kifejezésért...

bevallom én is csaltam már meg valakit, de max egy csókkal és azt az embert nem is szerettem..

most 1 éves kapcsolatom van és soha nem csaltam meg a barátomat és soha nem is fogom!

undorító az amit müvelsz!!!

remélem én is h két szék közé esel!! vagy azt hogy te is ebbe a helyzetbe kerülj egyszer mint ez a 2 naív pasi!!!

amugy meg nem lehet egyszerre 2 emberbe szerelmesnek lenni!! max ugy lehet hogy az egyikbe az vagy a másik iránt meg kicsit többet érzel mint barátság!! de 2 embert tiszta szivböl szeretni az lehetetlen!!

és amugy meg egyet értek az elöttem szólókhoz... ha annyira szerelmes vagy akkor nem tudnád öket átb@szni... pedig azt csinálod... mocskos kurv@!!

2009. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
utolsó: "pedig azt az embert nem is szerettem", akkor minek smároltad le? hallottál már a szálkáról meg a gerendáról? ugyanolyan álszent vagy te is.
2009. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

15:21 Olvasd át újra a kommentjét; azt nem szerette, akit megcsalt egy csókkal. úgy tűnik Te meg egy kicsit hirtelen vagy:)


Amúgy én komolyan nem értem mi van az emberekkel. Fiatalabb vagy Nálad (kérdező), mégis én talállak Téged gyerekesnek. Kicsit szánalmas amit csinálsz.

2009. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
tényleg figyelmetlen vagyok. bocs. de ettől még ugyanúgy azt gondolom, hogy könnyű a másikat bírálgatni...
2009. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!