Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A párommal több éves kapcsolatunkban több szakításon vagyunk túl. Most összetalálkoztunk ismét, de közben lett egy "távkapcsolata", leginkább szexpartnernek nevezném, heti egy találka, nem is egy településen laknak.

Totál kivan idegileg, lelkileg: látom, tudom. Szeretne engem nagyon, és nagyon fél közben tőlem, magától (erről én is tehetek, ő is, hosszú, miért). De az a kapcsolat még nem volt lemondva, mikor velem újra találkozni akart. (Azt mondta, nem tudta, mire számíthat tőlem.)

Én meg addig nem akarok hallani róla, amíg nem rendezi.

De ha rendezné is, úgy érzem, alig menne megbocsátani, hogy nem dobta először azt, és utána hívott fel.

Szerintetek is gáz? Én fújom fel?

Ja, és igen, nagyon szeretem én is, csak rengeteg dologgal kell, kellett megküzdenünk, úgy látom.


2011. szept. 13. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A nő is használja őt.

És jobb lenne ha téged használna ki,sajnos sok nő még ezt is eltűri csak legyen férfi velük és mondhassák,hogy van párkapcsolatuk.

2011. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

*Te olyannal akarsz kibékülni a ki simán csak szexre használ egy másik nőt?Van önbecsülésed,vagy ennyire kell egy férfi(társfüggő vagy valószinű),hogy lealacsonyítod magad?


Jaj, ne drámázzuk túl! Ha a nőnek nem lenne jó ez a felállás, nem menne bele. Nem kényszeríti senki. Innentől meg semmi baj a pasi viselkedésével.

Annak nincs önbecsülése, aki ezt nem látja be. Az ír le ilyet, aki attól retteg, hogy őt fogják kihasználni. Ettől meg csak az retteg, akinek nulla önbizalma meg üldözési mániája van.

2011. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 napietus ***** válasza:
figyelj, szerintem nincs jotgod számonkérni semmit, ha szakítottatok. az, hogy találkozót kért tőled, egy dolog. nem biztos, hogy újra összejöttök (értelm se lenne, de ez nem ide tartozik). szóval miért szakítaná meg a mindkettőjük számára nyilván kellemes kapcsolatot a csajjal, ha azt se tudja, mi lesz?
2011. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem tartom megcsalásnak,mert nem voltatok együtt,mikor összejött a nővel.
2011. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!