Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A párommal több éves kapcsolatunkban több szakításon vagyunk túl. Most összetalálkoztunk ismét, de közben lett egy "távkapcsolata", leginkább szexpartnernek nevezném, heti egy találka, nem is egy településen laknak.

Totál kivan idegileg, lelkileg: látom, tudom. Szeretne engem nagyon, és nagyon fél közben tőlem, magától (erről én is tehetek, ő is, hosszú, miért). De az a kapcsolat még nem volt lemondva, mikor velem újra találkozni akart. (Azt mondta, nem tudta, mire számíthat tőlem.)

Én meg addig nem akarok hallani róla, amíg nem rendezi.

De ha rendezné is, úgy érzem, alig menne megbocsátani, hogy nem dobta először azt, és utána hívott fel.

Szerintetek is gáz? Én fújom fel?

Ja, és igen, nagyon szeretem én is, csak rengeteg dologgal kell, kellett megküzdenünk, úgy látom.


2011. szept. 13. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol van itt a megcsalás? Nem vagytok együtt, szakítottatok. Akkor sem megcsalás, ha előbb hívott fel.

Dönts el, akarsz-e békülni, ha igen, szabhatod feltételül, hogy előbb zárja le az előzőt.

Ahhoz viszont gyomor kell, ha előbb lezáratod vele, aztán mégsem kezded vele újra.


(Nem ez volt a kérdés, de ha többször szétmentetek már, szerintem felesleges próbálkozni, de ti tudjátok. Egy biztos: megváltozni egyikőtök sem fog, és ha eddig nem működött, valószínűleg ezután sem fog - ugyanazok miatt a dolgok miatt.)

2011. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

külön voltatok épp amikor kapcoslatot kezdett a másikkal.

Tehát nme számít megcsalásnak. Se veled se nélküled. Ennek igy nincs értelme.

2011. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát, speciel én tudom, én miben voltam hunyó. Mivel eddig őt hibáztattam, részemről ez máris nagy változásnak nevezhető. Nyilván úgy van, ezt tudom, hogy ha nem változtatunk azokon, amik szétvisznek, ugyanott kötünk ki. Igazából most konkrétan ez az ügy érdekel.
2011. szept. 13. 11:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2011. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy nagyon bánt, hogy ez a nő lett (eddigi szakítások alatt nem volt egyikünknek sem, bár akkor is véglegesnek tűntek). És hogy ez a "kapcsolat" még van. Ez megbocsátható? Akkor is, ha majd mellettünk dönt?
2011. szept. 13. 11:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a rossz, hogy megcsalásnak élem meg, mert az eddigi szakítások alatt nem tette meg. Igaz, akkoriban annyira depressziós volt, hogy fölkelni is alig tudott, fizikailag nem ment volna neki.
2011. szept. 13. 11:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit "megbocsátani", a volt párod nem tett semmi rosszat. Ha nem voltatok együtt akkor nyilván nem probléma, ha abban az időben mással kezdett kavarni.
2011. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Te olyannal akarsz kibékülni a ki simán csak szexre használ egy másik nőt?Van önbecsülésed,vagy ennyire kell egy férfi(társfüggő vagy valószinű),hogy lealacsonyítod magad?
2011. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A nő is használja őt.
2011. szept. 13. 14:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, hogy legyen nője, nem kell szakítani. A szakítás ugyanis azt jelenti, hogy azt csinálsz, amit akarsz, azzal, akivel akarod. Hogy te nem tetted, az nem indokolja, hogy az exed se tegye.


Amúgy meg, ha tényleg szeretnéd, nem irigyelnéd tőle, hogy neki jó, neked meg nem. (Ha nem lenne jó valamiért, nem lenne a nővel, úgyhogy tök felesleges sajnálni, hogy "használják".)

2011. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!