Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi az, ami már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mondjuk érdeklődtem már más iránt, de úgy voltam vele, hogy nem ér annyit az egész, mert szeretem a páromat. A kémia időnként megtréfálhatja az embert, ezért nekem a kedvenc idézetem hogy "A hűség nem érzés, hanem döntés." Nem fogok lecserélni és/vagy becsapni valakit akit szeretek és tisztelek, aki ugyanezt érzi irántam, egy olyan valakiért akit szexuálisan vonzónak találok. Nem az ész nélküli élvhajhászásról kell szóljon az élet. Szerintem.
2011. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más!


Nálam az van hogy az asszony dolgairól nem akarok tudni!

Van aki szerint az is az ha másra gondolok miközben kiverem. Ezek szerint én szinte mindig megcsalom őt.

Szerintem belefér a fenti, a csókolózás, a prostizás a plátói szerelem és a néhai egyéjszakás, ha csak szex van! Mármint a mi kapcsolatunkban szerintem ez legális de titkolt kell legyen, ugyanis szinte alig kapok meg dolgokat és sok a nyűglődés, ezért keresek pótlékot.

Viszont az ő státuszát nem adnám senki másnak. Az ő helye biztos, és emberi baráti kapcsolatot is csak vele tartok fel, illetve szereteti kapcsolatot is! Sajna nincs nálunk szerelem és sok vele a gond is, ezért nálam ez fér bele.

2011. szept. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes a viszonyotok. Tenyleg sok kapcsolatfuggo ember van manapsag. Ezt nem bantasnak szanom, de tenyleg kulonosnek tartom.
2011. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!