Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi az, ami már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lepippantasz valakit.
2011. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 krvua ***** válasza:
100%

ha egy lóval dugsz.



nemtől függetlenül

2011. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
tapi már az ha nemvagy bebasxzva
2011. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
relatív
2011. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem olyan relatív. Egy csók már biztosan. Kézenfogva járkálni is biztosan.
2011. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nálam a sima flörtölés is. Csókról már nem is beszélve. Mondhatjátok, h nincs igazam, de sztem igy van...ideális esetben azért élünk kapcsolatban egy valakivel, mert csak ő érdekel minket...másként meg eleve minek a kapcsolat
2011. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
csók, simi-tapi, egymás bugyijában turkálás stb.
2011. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Nálam a sima flörtölés is. Csókról már nem is beszélve. Mondhatjátok, h nincs igazam, de sztem igy van...ideális esetben azért élünk kapcsolatban egy valakivel, mert csak ő érdekel minket...másként meg eleve minek a kapcsolat


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:47



Teljesen igazad van,egy kapcsolatba azért vagyunk hogy egymásal törődjünk,jó nemmondom h másal nemkell foglalkozni,de a más fiukat/lányokat hanyagoljuk...engem már néha az gondba ejt ha a barátnőmnek adnak 1-2 becenevet,elnézem de azért...csók-onnan nálam például biztos dobás,vagy ha más faszi AKÁRHOL elkezdi fogdosni ott is GAME OVER

2011. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálam onnantól kezdődik hogy testi vagy szerelmi viszonyt akar létesíteni mással, és megteszi az ehhez szükséges lépéseket. Nyomulás, randi, stb... Számomra már ez is megcsalás. Itt is él valamelyest hogy a szándék a fontos. Attól nem vagyok előrébb ha csak azért nem történik semmi mert a kiszemelt nem ment bele, ő hiába próbálkozott. Ha már a szándék megvan a megcsalásra, és próbálkozik az már rég rossz.
2011. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

+ Ha már érdeklődést mutat más után,szerintem onnan is felesleges tovább próbálni,tudjátok van egy olyan mondásféle hogy ne hagyd el azt akit szeretsz,azért aki tetszik,mert az majd elhagy azért akit szeret,igen ám,de sokszor erre későn jönnek rá,meg az ember akkor jön rá mit vesztett amikor már nem az övé.

Örülök hogy segithettem valamenyit.

Rich

2011. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!