Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem öcsém barátőjével. Többször is, de semmi érzelem, nem akarok vele kapcsolatot és a lány sem akarja öcsémet megbántani. Egyenlőre felfüggesztettük a dolgot, de valahogy el kéne Neki mondanom; de úgy, h én ne tünjek szemétnek a szemében... vagy hagyjam a fenébe az egészet?

Volt valaki hasonló helyzetben? Mi történt?


2011. szept. 12. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szemét vagy nagyon, úgy hogy ne akarj bárányka lenni.

Nem tudom, hogy az öcséd milyen. De lehet, hogy ő azt hisizi, hogy a nője rendes. Közben egy ribi, aki kihasználja.

Nem tudom mit csinálj. Ha elmondod, össze fogod törni, ha nem mondod el, évekig fog szenvedni és utána tör majd össze. Azt nem tudom, hogy téged vagy magát.

2011. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Inkább mond el az öcsédnek vagy hagyni akarod, hogy ezzel a k*rvával legyen továbbra is ?
2011. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Hogy történt?
2011. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
100%
Egy undorító gerinctelen féreg vagy, akárhogy is szépíted a dolgot... Szegény öcséd... Van egy gerinctelen testvére, és egy rib@nc nője... De legalább felhőtlen az ég...
2011. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De retkes gerinctelen b*zi... TESTVÉR AZ ILYEN?????? Hülye ribanc a tesód "csaja" mondd el neki ,te hulladék .__.
2011. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Undorító mocskos rohadt szemetek vagytok mindketten. Már a második mondatnál mentegeted magad, hogy nem éreztél semmit, meg hogy a csaj sem akarja a tesót megbántani. A végén még ti lesztek az áldoztatok. A megcsalás a legvisszataszítóbb dolog egy kapcsolatban, amire nincs bocsánat. Az ember mégis könnyebben megemészti, ha egy idegennel lép félre a ribanc, de hogy a saját testvérével. Gratulálok, ezzel elérted, hogy az öcséd soha az életben ne tudjon megbízni a nőkben és benned sem. Remélem rájön és nektek esik egy vascsővel, mert én biztos, hogy ezt tenném.
2011. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
100%
a krvának mondd meg, hogy ha még egyszer az öcséd közelébe megy, szétcsapod a fejét. Te meg védd a Földet, kösd fel magad.
2011. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 B.angel ***** válasza:
74%

Jaguar Warrior... Ja hogy a csak k*rva, de az nem baj, hogy a kérdező is használta a farkát és a saját öcsét árulta el??? Tipikus hímsoviniszta megszólalás volt, amihez külön gratulálok!

Mit várjon az ember egy idegentől, amikor a saját családjában vannak ilyen gerinctelen férgek???? Fúj, undorítóak vagytok mind a ketten!!!

Nekem eszembe se jutott volna még a barátnőm párjára se ráhajtani, de még egy idegenére se, nem hogy a saját testvéremére!!!??? Jézusom..

2011. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 B.angel ***** válasza:
a csaj... csak idegességemben elírtam...
2011. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kollar1000 ***** válasza:
48%
finomabban!! a szavakkal.tény hogy hibázott de azért mégsem kéne igy beszélni!!Tanácsot kért,nem? mit gondoltok magatokról?
2011. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!