Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, most, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorinak9 kérdése:

Mit csináljak, most, ha egy pasiba belevagyok esve?

Figyelt kérdés
Most facebookon van egy pasi aki mindig lájkolja, hogy pl:2 lájkolóval kapcsolatba leszek. Nekem is bejön ő. De most fogalmam sincs mit tegyek, mert sajnos nem értek a szerelemhez. Mit csináljak, vagy mit mondjak neki? Vagy stb. Kérlek segítsetek.
2011. szept. 12. 20:22
 1/10 krvua ***** válasza:
90%
keres két stabil pontot hogy meg tudj stabilan állni majd kérj elnézést.
2011. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg fogalmam sincs, hogy miről beszélsz....

De ez a k...va fa..búk már nagyon eltorzította a népet. Remélem, hogy minél előbb vége lesz. Már várom.

2011. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok amúgy?
2011. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Midegy én is összevagyok kavarodva:S
2011. szept. 12. 20:29
 5/10 Mitmivan? ***** válasza:
Mitmivan?
2011. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én 13 ő 16
2011. szept. 12. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan ismered?

Kérdezd meg, hogy minek lájkol téged, vagy lájkolgasd te is, beszélgess vele valamiről.

2011. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes.... Ha egy fiú lesz szerelmes egy lányba a neten akkor oltogatják, hogy létezik való világ az interneten kívül. De ha egy lány lesz szerelmes egy fiúba facebookon akkor már teljesen más-.-
2011. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
13 évesen még nem ezzel kéne foglalkozni. Az pedig elég szánalmas, hogy valaki 16 évesen kislányokra bukik. Az a kib.szott facebook pedig tényleg eléggé eltorzította már az embereket. A facebooknak kéne az emberekért lenni, nem pedig fordítva. Lassan már ki sem mozdultok otthonról, csak ha nagyon muszáj, mert ez előtt a szar előtt lógtok. Azok keresztül akartok csajozni/pasizni, szerelmet vallani, párkapcsolatban élni, sőt lassan már dugni is.
2011. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Tanulj meg helyesen írni, azzal garantáltan le fogod nyűgözni.
2011. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!