Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? Miért szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Miért szakított vele a srác?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, bocsi, de érdekes.A barátnőmmel szakított a pasija. 8hónapot jártak, 3-4szer már találkoztam a sráccal, de akkor a barátnőmhöz mentem, szóval beszéltünk egy fél órát, de a sráccal csak köszöntünk egymásnak mindig, nem is volt róla kialakult véleményem, esetleg annyi, hogy egy kicsit fukar, mert mesélte a barátnőm, hogy szülinapjára, akkor több mint 1 hónapja jártak, egy tábla csokit kapott virág semmi nélkül, valentin napra, itt már majdnem 2 hónaposak voltak, nme kapott vörös rózsát, hanem egy szál tulipánt, mert azt mondta a srác, hogy csak akkor ad rózsát, ha már komoly a dolog, persze itt már szexeltek meg minden. Egyik szombaton először elmentünk, egy kb 3órás kis zenés, beszélgetős helyi mulatságra, itt a srác vett neki a lufihajtogatós bohóctól lufivirágot, engem is megkérdezett, mit kérek, elmentünk boltba ott is megkérdezte mit kérek, amit vettek abból is megkínált, fagyira is megakart hívni, persze a barátnőmet is meghívta mindenre. Itt teljesen elkönyveltem magamban, hogy milyen rendes, már-már túl rendes, aranyos is volt, jófej, persze végig smárolgatták egymást, 5-10perces idő intervallumokban, sokszor már idegesített is, mert azért bunkóság, hogy 3-man vagyunk ők meg egymással smárolgatnak,én meg nézek..Mind1 elkönyveltem, hogy rendes srác,és barátnőm is mondta utána, hogy régóta megakart már ismerni(én vagyok a barátnőm legjobb barátnője) Ez szombaton volt, kedden már írta barátnőm,hogy a srác azt mondta nem szereti már,majd elment, írt egy sms-t, hogy mégis szereti, ez után felhívta, hogy mégsem szereti. Most már másfél hete szakítottak, közben kb.3-szor beszéltek, a barátnőm kérte a srácot,hogy akkor tartsanak szünetet, úgyhogy most szünet van. Vajon mi történhet, hogy szombaton dúlt a szerelem,kedden pedig már nem szerette a srác? 2 dolog volt, ami közrejátszhatott, elég sokat veszekedett minden marhaságon vele a barátnőm, illetve a srác hiányolta a barátit, mivel állandóan együtt voltak(velem is egyszer találkozott a barátnőm a nyáron, pedig régen hetente kb.4-szer is lementünk a padra beszélgetni) Nem tudom hova tenni a dolgot.Esetleg meg sajnált engem a barátja,az is közrehátszhatott? Vagy rájött, hogy találhat a barátnőmön kívül jobb csajt is? Remélem nem én zavartam össze.
2011. szept. 10. 20:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja és azon a héten, amikor szombaton találkoztunk összeveztek,de kibékültek, és még mutatott is a barátnőmnek egy sms-t, a srác, hogy egy haverjának írta, hogy húú milyen jó a kapcsolat most, meg milyen boldog..szombaton taliztunk, akkor is minden rendben volt, majd kedd szakítás. 8hónap után végre megismerem egy kicsit jobban, erre szakítanak..Remélem nem én váltottam ki valamit belőle, ami miatt rájött, hogy nem kell a barátnőm neki, és itt most nem arra gondolok, hogy én tetszek neki, hanem hogy én ébresztettem rá valamire, nem tudom mire.
2011. szept. 10. 20:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem mutat arra jel, hogy a te kezed a dolgoba lenne.

(Nem Te zavartál be)

2011. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!