Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? Miért szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Miért szakított vele a srác?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, bocsi, de érdekes.A barátnőmmel szakított a pasija. 8hónapot jártak, 3-4szer már találkoztam a sráccal, de akkor a barátnőmhöz mentem, szóval beszéltünk egy fél órát, de a sráccal csak köszöntünk egymásnak mindig, nem is volt róla kialakult véleményem, esetleg annyi, hogy egy kicsit fukar, mert mesélte a barátnőm, hogy szülinapjára, akkor több mint 1 hónapja jártak, egy tábla csokit kapott virág semmi nélkül, valentin napra, itt már majdnem 2 hónaposak voltak, nme kapott vörös rózsát, hanem egy szál tulipánt, mert azt mondta a srác, hogy csak akkor ad rózsát, ha már komoly a dolog, persze itt már szexeltek meg minden. Egyik szombaton először elmentünk, egy kb 3órás kis zenés, beszélgetős helyi mulatságra, itt a srác vett neki a lufihajtogatós bohóctól lufivirágot, engem is megkérdezett, mit kérek, elmentünk boltba ott is megkérdezte mit kérek, amit vettek abból is megkínált, fagyira is megakart hívni, persze a barátnőmet is meghívta mindenre. Itt teljesen elkönyveltem magamban, hogy milyen rendes, már-már túl rendes, aranyos is volt, jófej, persze végig smárolgatták egymást, 5-10perces idő intervallumokban, sokszor már idegesített is, mert azért bunkóság, hogy 3-man vagyunk ők meg egymással smárolgatnak,én meg nézek..Mind1 elkönyveltem, hogy rendes srác,és barátnőm is mondta utána, hogy régóta megakart már ismerni(én vagyok a barátnőm legjobb barátnője) Ez szombaton volt, kedden már írta barátnőm,hogy a srác azt mondta nem szereti már,majd elment, írt egy sms-t, hogy mégis szereti, ez után felhívta, hogy mégsem szereti. Most már másfél hete szakítottak, közben kb.3-szor beszéltek, a barátnőm kérte a srácot,hogy akkor tartsanak szünetet, úgyhogy most szünet van. Vajon mi történhet, hogy szombaton dúlt a szerelem,kedden pedig már nem szerette a srác? 2 dolog volt, ami közrejátszhatott, elég sokat veszekedett minden marhaságon vele a barátnőm, illetve a srác hiányolta a barátit, mivel állandóan együtt voltak(velem is egyszer találkozott a barátnőm a nyáron, pedig régen hetente kb.4-szer is lementünk a padra beszélgetni) Nem tudom hova tenni a dolgot.Esetleg meg sajnált engem a barátja,az is közrehátszhatott? Vagy rájött, hogy találhat a barátnőmön kívül jobb csajt is? Remélem nem én zavartam össze.
2011. szept. 10. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
MERT MEGHOMULT
2011. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert a barátnőd ,nem kefélt vele.

Ha akarsz ismerkedni akkor pedo@maci.hu e-mail címen érhetsz el.

2011. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tagolnád a szöveget, akkor garantáltan 67,5%-al többen olvasnák el.
2011. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A srác akar szerelmes lenni a lányba de majd most fogja megtanulni, hogy ezt nem ő dönti el.
2011. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátok közt vááááááááááááár(türürütütüp)
2011. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez az állando együttvagyunk..... hosszu távon nem müködik megtörténik az a bizonyos kiégés, már nem ad extázist az hogy ujra találkoztok, és igen is külön a barátokkal bnökkel is elkell menni bulizni kis bizalom és utána jobban vágytok egymásra

nekem ez a véleményem

19/F

2011. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet!
2011. szept. 10. 20:13
 8/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:13


Igen szerintem is megöli,és egy idő után unalmas lesz.Suli időben is taliztak,amennyit tudtak, de nyáron. elsem váltak, ha a srác ment haza, ment a barátnőm is, ha a barátnőm jött haza, jött a srác..

2011. szept. 10. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Én elolvastam de nem nagyon értettem meg ki kinek is a barátnője. Még egyszer nincs kedvem átnyálazni, de annyit kérdeznék, hogy miért olyan fontos ez ?

Valószínű durván összevesztek valamin és ennyi.

Nem veled szakított hanem a barátnőddel vagy annak a legjobb barátnőjével (passz fogalmam sincs hogy most mi van). Rájött, hogy nem kell neki olyan csaj aki csaj problémázik és nem engedi sehova.

2011. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem fontos, csak unatkoztam, és felakartam tenni egy kérdést..:D Nem bonyolult a lényeg, hogy a legjobb barátnőm szakított a pasijával, pedig össze sem vesztek, sőt még előtte is szexeltek. Szombaton semmi jelét nem láttam a dolognak.
2011. szept. 10. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!