Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lépjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lépjek vagy ne lépjek?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt jól megvagyunk nincsenek nagyobb gondok, de szokott direkt idegesíteni azzal hogy milyen szép lányok vannak a világon ami még talán elnézhető.De van egy közös ismerősünk aki tudom hogy tetszik neki vele is szokott bosszantani, és már nem először fordul elől hogy látom hogy megnézte a csajt a neten az összes képét, és most egy másik régi exét felvette ismerősnek és beszélgettek a múltkor, és mamikor elmentem láttam hogy megint ráírt a csajra, és az ő képeit is végig nézegette.Nem tudom, hogy kéne emiatt balhézni vele vagy ne törődjek ezekkel a dolgokkal.Szerintetek?
2011. szept. 10. 18:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
kicsit félreértetted=) nem voltak együtt,a csaj 1x meglátta kocsival és egyből rászállt,h nagyon szeretne vele járni csak barátom direkt szivatta,h neki így meg úgy jön be de nem akart olyan barátnőt aki általános iskolás és az összes haverja már átment rajta=) és a csajt meg múltkor kérdeztem és mondogatta,h most nagyon boldog a barátjával,ő neki az igazi és soha többé nem kell neki más,végül 2 hét múlva szakítottak és mivel egy modelliskolába jár el van szállva magától és úgy gondolja,h ő a legszebb és legjobb a világon,ami egyáltalán nem igaz=) előtte meg visszahallottam h azt mondta barátom haverjának,h engem valahogy koptassanak le és akkor neki jó lesz...de milyen jó h a pasik ilyenekkel nem foglalkoznak=)
2011. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!