Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy titkolt kapcsolat lehet tartós?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 1hónapja járunk de ez előtt már 2szer is jártunk.Csak az a baj h. ő idősebb nálam 5évvel és szüleim ezt nem tudják elfogadni meg vannak itt más problémák is.De mi szeretjük egymást és most titokban járunk senki nem tudja h.találkozgatunk.Mi a véleményetek erről??
2011. szept. 10. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
reklám
2011. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mi a reklám?
2011. szept. 10. 14:53
 3/14 krvua ***** válasza:
100%
fogadjunk fogtok ti még harmadszor is szakítani.
2011. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 krvua ***** válasza:
100%

facepalm....



az 1. komment után van reklám

2011. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát kössz de ha ezzel jössz akkor ma tiszta jó kedvem lesz....
2011. szept. 10. 14:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ide? Kérdést teszel fel ne csodálkozz ha negatív válaszokat kapsz. Próbálkozz a www.csakpozitivvalasztkapok.hu val
2011. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Velem is volt már, hogy a fiú titokba akart velem járni. :/ de én nem akartam. Szerintem ne titokba talizzatok, ne foglalkozzatok azzal ki mit gondol ha ti szeretitek egymást.
2011. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 krvua ***** válasza:
komolyan eddig kétszer nem működött... akkor szerinted harmadjára fog? a kérdésedre válaszolva nem lesz tartós... de ha gondolod oltogathatlak tovább...
2011. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet titokban tartani egy komoly párkapcsolatot. A kapcsolathoz az is hozzátartozik, hogy felvállalod a másikat, és az esetleges akadályokkal is megküzdesz érte. Én is egy 5 évvel idősebb férfival járok, a szüleim utálják, de akkoris vele vagyok, nem tilthatnak el tőle! Persze ez a kortól is függ... megkérdezhetem hány éves vagy? Én 19, szóval nekem már nem nagyon szólhatnak bele a magánéletembe, de ha te jóval fiatalabb vagy, kockázatosabb felvállalni...
2011. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
16vagyok ő meg 21 és nem az volt a bajunk h.nem működött a kapcsolat hanem h.a szüleim közbe szóltak és én biztos h.nem fogom úgy leélni az életem ahogy a szüleim agyában el van képzelve én felvállalnám őt mert nem szégyenlem meg ő sem engem csak ez az egy a bajunk és ha elmondanám itthon akkor inkább nem írom le h.mi lenne a vége..
2011. szept. 10. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!