Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy 16 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 16 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Mindig voltak olyan srácok, akik tetszettek, de annyira halálosan még sosem voltam szerelmes. És sose mondtam meg senkinek se, ha éppen bejött nekem. És tudtommal belém se volt szerelmes senki se, és senkinek se tetszettem. Elég visszahúzódó típus vagyok, vannak barátaim, de nem sok. És 16 éves vagyok, és még nem volt barátom. Ez tényleg nagyon gáz, ahogyan érzem?


16/L


2011. szept. 10. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
figyelj nem gáz sőt,neked jobb mint a kis 13-16 éves p*csáknak akiken keresztül mentek már páran és volt 5-6 barátjuk meg "komoly" kapcsolatuk,te értékelni fogod a szerelem minden percét,egy 16 éves még nem felnőtt,nyugodtan élvezd ki a kamaszkorod,a kamaszkor nem egyenlő a pasizással szexeléssel,csak manapság gondolják egynek a kettőt,lesz majd barátod és az sem gáz ha 20-22 évesen lesz az első,a lényeg a minőség nem a mennyiség,ráadásul ah később kezded a szexuális életed csak nyerhetsz nem leszel 20on évesen befásult kiégett ribi mint annyi kortársad,a lényeg szeresd meg önmagad találd meg miben vagy jobb mi a célod hova mennél tovább,barátnőzz nem kell a pasizást is elsietni csak azért mert ha mindenkinek van nekem is kell,ismerd meg magad, ha szereted magad a férfiak is szeretni fognak add önmagad azért ne játszd el,hogy más vagy csak hogy legyen barátod,figyi volt kb 3 olyan barátom 19 éves korom előtt akikkel max 2-3 hétig voltam együtt,szájra puszin kívül nem sok volt,19 évesen már eljutottam a 2 hónapig de nem szerettem igazán,úgyhogy hagytam csak azért hogy legyen valakim nem érdemes olyannal lenni aki megfelel de számomra nem a "tökéletes pasi",aztán gólyatáborban megismertem a vőlegényemet és tudtam most jött el az ideje hogy igazán komolya kapcsolatom legyen,napról napra jobban szeretjük egymást,szóval fel a fejjel majd jön a szerelem mikor nem is számítasz rá! 22L
2011. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáááz!!!1 csaj bármennyire is ronda legyen nkm elhiheted,h mindig talál magának!!!!ez 100%

szerintem flörtölj minden fiuval nm baj,de mikor már megvan az igazi azaz a pasid akk csak őő csak őő érted!

2011. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. :D
2011. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Addig legalábbis nem, amíg Te nem érzed annak. Az, hogy mások -negatívan- mit gondolnak erről, ne érdekeljen. Nekem sem volt még barátnőm, de nem érzem gáznak. Az, hogy mások mit gondolnak erről, hidegen hagy. Mint ahogyan az sem feltétlenül baj, hogy visszahúzódó vagy. Az ilyen lányok sokkal aranyosabbak ;)

21/f

2011. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartom gáznak! Eljön mindennek az ideje, hidd el! Az meg hülyeség, hogy senkinek sem tetszel, biztos vagyok benne, hogy van olyan személy, akinek igen is vonzó vagy! Minden lányban van valamilyen szépség, vagy lehet arról van szó, hogy te belül vagy gyönyörű.
2013. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!