Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire engeditek szabadjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire engeditek szabadjára a párotokat?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy eljár-e vhová nélkületek?Mi nálatok a határ és hová jár el,ami még belefér és mi az ami már nem fér bele?
2011. szept. 9. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Felőlem sztriptíz bárba is elmehet csak ne nyúljon senkihez.
2011. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oda megy és azt csinál amit akar, és ez fordítva is igaz.Persze azt mindig tudjuk, hogy hol jár a másik, de nem hívjuk fel egymást 5 percenként, hogy : hiányzol!, siess haza, nagyon várlak puszi, mert ez szerintem nagyon zavaró. Ha van bizalom akkor nincs baj, hogy hova megy, vagy én hova megyek.
2011. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez gondolom nálatok úgy működik,hogy közös programok is vannak.az én párom mostanában eljárogat airsoftozni meg extrém sportolni a haverjával.igazság szerint nekem annyim van,hogy heti 3x elmegyek zumbázni.Nem tudok hová menni és nekem is hiányzik.Együtt meg sehová és ez is zavar.De már szólni sem merek semmit,mert azt mondja,hogy hagyjam ezzel.Nem tudom,hogy mondjam el neki azt,ami zavar,mert nem hallgat meg.mikor meg megkérdezem,hogy szeret e egyátalán még,meg h akarja e még ezt a kapcsolatot,azt mondja igen.Nem jól érzem így magam.Min kellene változtatnom?
2011. szept. 10. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Hát igen mi attól függetlenül, hogy mindegyikünk oda megy ahova akar, azért a legtöbbször együtt megyünk minden hova, és együtt is csinálunk mindent. Múltkor pl felhívta a páromat a barátja, hogy szeretne vele még aznap találkozni. Én még a hívás elött mondtam a páromnak, hogy jó lenne elmenni este sétálni. Azt mondta, hogy akkor a barátja ráér még, én erre azt mondtam, hogy inkább ezt az estét vele töltse, mert máskor is ráér az a séta, másrészt velem van a nap 24órájában, szóval menjen csak nyugodtan.

A kérdésedre válaszolva: szerintem(bármennyire is nem szeretnéd neki felhozni) beszélnetek kéne erről az egészről, mert az, hogy nincs közös program az baj. Amúgy meg az olvasottak alapján nem neked kéne változtatani.

2011. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!