Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nika21 kérdése:

Nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom már 5 éve.Azt elmondanám hogy fiatalon jöttünk össze.Én 16 voltam ö 17.idáig jól megvoltunk és úgy alakult hogy van egy 3éves kislányunk.De most 2napja benyögte hogy nem biztos az érzéseiben.Szeretne mással is lenni,de engem is akar mert azt mondja hogy a szex nagyon jó velem és hogy senkit se fog úgy szeretni mint engem.De most ne olyan nőt képzeljetek el aki kövér vagy ilyesmi.165 magas 51kg és szép arcú nő vagyok.Nem tudom mit tegyek,én szeretem és mindenem odaadnám érte,de ő is szeret azt mondja, meg nem hagyna cserbe!De sztem ez pont az.Ez egy bonyolult dolog mert ugye a kislány érdekeit is nézni kell.ja meg azt is mondta hogy lakjak itt továbbra is vele.Még azt is hozzá tenném hogy egy Kigyúrt állat aki minden csajszi álma.ezért is féltékeny vagyok. Ti mit tennétek?nem tudom elhinni hogy ez megtörtént velem.segítsetek.
2011. szept. 9. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez gáz..mert lett kislányotok idönap elött..és még 3 év után is ö kanos,más kell neki..hát én nem pártolom a párod!!!söt...ezt te döntsd el h mi legyen..de elég gáz helyzet..ha megengeded neki h félre kurjon,akkor elég hülyécske vagy...bocsi
2011. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom!!!De ezt elfelejtettem irni hogy 17 voltam mikor én félre léptem!!!de azóta neki szentelem az életem meg a lányunknak!!!!szted a régi megcsalás miatt van ez?Köszönöm hogy írtál!
2011. szept. 9. 16:14
 3/6 erik21 ***** válasza:
100%
csak mond neki, hogy neked is kell más is... lehet másképp fog hozzáállni a dolgokhoz..
2011. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
de nem birod a régi megcsalást összehasonlitani egy mostani félrelépéssel,mikor már van egy lányotok..mert akkor még csak szorakoztatok,de mostmár tutira megy a dolog..és neh a kislány sérüljön meg legjobban az apja hanyatlásai miatt..sha ojan vagy mint amijennek irod magad,és már elötte is jol elvoltatok,akkor pl.nekem nemlenne rá szükségem..:)
2011. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtted volt mással?Meg tudom érteni hogy nehezen viseli hogyha nem.Ellenben nem hagyhat magára a lányotokkal,valószínűleg még mindig szeret,csak hát ezért szoktam később gyereket vállalni mert 30 éves korig a férfiak minéll több nőt szeretnének közelről megismerni...:S Talán hagynod kéne kicsit egyedül és sírva menne vissza hozzád,de nem tudom.Nehéz helyzet,kitartást és sok sikert!:)
2011. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ő olyan hogy sírva sosem jönne hozzám vissza kőkemény.Nem volt előttem senkivel és mint írtam izmos pasi volt egyszer buliban nélkülem egy kis szőke csinos csaj rákattant és lerázta és ezt nem ő mesélte ha nem ismerősök hogy meg mondta neki hogy neki barátnője van.Szóval hűséges és őszinte.
2011. szept. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!