Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre megérts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre megértsék, hogy nem megy?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és a szüleim mindig kérdezgetik, hogy "Na, hogy állsz a lányokkal?", vagy, hogy "Érdekelnek már a lányok?" Én mindig elterelem a témát, de volt, hogy már megmondtam nekik, hogy hagyjanak békén ezzel, mert ez nekem nem megy, de nem értik meg, ugyanúgy kérdezgetik, főleg Apám, és már egyre gyakrabban. Mit tegyek, hogy megértsék, hogy nekem nem megy ez az egész, és hogy ne is nagyon kérdezgessék a jövőben, mert ez nekem rosszul esik. Ja és mielőtt valaki megkérdezné...nem vagyok meleg.
2011. szept. 9. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy ez hogy műxik,de én tegnap voltam Zöld Pardonban. Ha nem ismerkedtem meg vagy 20 lánnyal akkor egyel se!Arik voltak ,dögösek ,nyitottak! Ja és csupa olyan csajhoz mentem oda akiket a hétköznapokban BIZTOS NEM MERNÉK megszólítani! Kellett nekem ez a pozitív visszacsatolás, meg nekik is. Volt ott Vivi(ott volt a palija is),Niki(névnapos volt,még puszit is kaptam),ZOÉ(17éves gyönyörű kis szöszi csaj),Timi(24éves lexebb arcú volt aznap)...stb...stb.

Neked is ezt javaslom.Két feles+két sör utána irány a buli mert ott lehet igazán ismerkedni!Nem szabad kihagyni!

2011. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!