Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre megérts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre megértsék, hogy nem megy?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és a szüleim mindig kérdezgetik, hogy "Na, hogy állsz a lányokkal?", vagy, hogy "Érdekelnek már a lányok?" Én mindig elterelem a témát, de volt, hogy már megmondtam nekik, hogy hagyjanak békén ezzel, mert ez nekem nem megy, de nem értik meg, ugyanúgy kérdezgetik, főleg Apám, és már egyre gyakrabban. Mit tegyek, hogy megértsék, hogy nekem nem megy ez az egész, és hogy ne is nagyon kérdezgessék a jövőben, mert ez nekem rosszul esik. Ja és mielőtt valaki megkérdezné...nem vagyok meleg.
2011. szept. 9. 15:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
mondd meg nekik
2011. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet attól parázik apád hogy b*zi vagy ezért kérdezi ilyen sokszor:)
2011. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Mond meg nekik, hogy meleg vagy.
2011. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy hagyjanak békén. Ezt a nem megy-et meg felejtsd el! Miért ne menne?


20/l

2011. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát azért nem, mert nem... :D.. valahogy beszélni se tudok a lányokkal, semmi nem jut eszembe, nem tudok felszabadult lenni, és mintha még kerülnének is.
2011. szept. 9. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

akk próbálj meg először úgy odamenni a lányokhoz hogy nem akarsz semmit csak beszélgetni kérdezgess idegenektől ilyeneket hogy mennyi az idő meg hol van egy újságos stb.

egyre könnyebben fog menni egyre könnyebben fogsz lányokkal beszélgetni előbb -utóbb csak összejön

ja és mozdulj ki sokat

2011. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ez igaz, próbálj komunikálni többet a lányokkal, és ha mér megy akkor kapcsolatot is könyen tudsz majd nyitni
2011. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bátyám is ilyen, csak ő idősebb nálad kicsit. Szerintem mondd el szüleidnek, h nem szeretsz ilyen témákról beszélni, nem érzed magad még eléggé érettnek egy párkapcsolathoz,stb. Itt sincs ebből gond, ettől függetlenül van élete bátyámnak, jár el és szerintem téged is megfog érteni a családod. :)

Előbb-utóbb úgyis jön egy lány, aki majd elcsavarja a fejed. :)

2011. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha egyedüli gyerek vagy akkor nem csodálom,hogy paráznak,hogy nehogy meleg légy. így,hogy lesznek unokák kisfiam?
2011. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik nap, mikor tudod, hogy már mindketten otthon vannak, vidd fel egyik haverodat, és mutasd be nekik, hogy ő az új barátod. Majd mikor a döbbenet annyira elszáll belőlük, hogy legalább beszélni tudnak, akkor mondd el nekik, hogy csak vicceltél, de ne basztassanak téged ezzel, mert az arcuk alapján látszik, hogy még annál is lenne rosszabb, mintha nem lenne senkid.
2011. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!