Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek jóféle barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek jóféle barátnőt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy jóféle?


Az, hogy szegény, egyszerű, visszafogott, szolid, szerény, spórolós de szép, csinos és okos?


Egy lány, aki otthonról havi több tízezret kap, hogy magára költse az nem lehet "jóféle" ?? Az elkényeztetett ott kezdődik, hogy kocsit kap érettségire, nem pár ruhát.

Rossz anyagi körülmények közt élő lányok gyakran nagyobb k*rvák, mint a jól szituáltak csak megsúgom.

2011. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nem díszp*csát akarsz, mondjuk színházban fogj vkit és ne a plázában...
2011. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En jofele lany voltam (kb ezer eve) es le se szartak a fiuk.
2011. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

És most rossz féle lettél?

Miben nyilvánul meg?

2011. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Meg mindig jofele vagyok, de megoregedtem es mar azert sem kellek baratnonek.
2011. szept. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Órabérbe találsz eleget.
2011. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!