Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudozik? Elkéne türnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudozik? Elkéne türnöm?

Figyelt kérdés

A barátom 20éves,a szülei tiltják tőlem,én 19leszek. Nagyon szeretem őt. Reggel 6tól dolgozik és általában fél8ra otthon van,ha nem elöbb. Ma felhivtam,ez volt a beszélgetés lényege:

-Sziia mikor jössz?(én)

-Sziia későn érek haza,nem tudom.

-De 7:20 az utolsó busz,akkor mivel jössz?(én)

-Majd lehet ITTHONRÓL kocsival.

-Miért nem hallok kocsit,ha most mentek hazafelé?(én)

-Mert megáltunk pisilni.

-Ja,jó majd hivj fel ha elindultatok.(én)

-Áhh nem,nem lehet hallani a kocsiban,plusz merül a telóm,reggel is már csak 1 csík volt rajta.


Szerintem,egyszerűen az apja miatt nem akart jönni, hogy az apja ne haragudjon rá. Viszont egy valamit utálok,ha hazudoznak :@


2011. szept. 5. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony hazudozás akar lenni, csak nincs tehetsége hozzá.
2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb beszéld meg vele,mielőtt kidobod.
2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért érthető is a helyzete, szülei terrorizálják...
2011. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megérteném,hogy nem tud jönni,ha őszintén elmondja,hogy most az apja cirkuszol és nem tud jönni. de nem ezt mondja,hanem hazudozik.és a hazugság fáj.mert hülyének néz.
2011. szept. 5. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem értem...egy 20 éves dolgozó pasinak parancsolgatnak a szülei...hát ez marhára gáz xD ha én minden előzmény nélkül olvasnám ezt a beszélgetést biztos az lenne a tippem hogy megcsal...milyen barátod van hogy 20 évesen nem bírja elszakítani magát a szülei akaratától? o.o
2011. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy még nem spóroltunk annyit össze,hogy külön tudjunk menni,a szülei meg "kidobják",ha nem teszi azt amit ők szeretnének.és ők per pillanat azt szeretik legjobban ha a fiúk nincs velem,vagy velem van,de náluk vagyunk :S
2011. szept. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!