Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tanácsaitok vannak? 13/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesesficko16 kérdése:

Milyen tanácsaitok vannak? 13/F

Figyelt kérdés
Az van, hogy járok táncra már évek óta, és van egy csaj, tánctársam, és nagyon jól néz ki..:/ Nagyon sok ideje, évek óta tetszik, már meg is mondtam neki, és milyen tanácsokat adnátok? elég jó a kapcsolatunk, beszélünk fb-n, sétálunk, nevedgélünk, fagyiztunk, már azon gondolkozom, elhívjam-e moziba? Annyira aranyos, barna, hosszú, dús haja van, kék, gyönyörű, csillogó szeme. Milyen tanácsokat adtok, hogy kialakuljon párkapcsolattá? már-már a pusziig eljutottam.:)
2011. szept. 5. 20:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úúúú, összekevertem.:D Szálkát.
2011. szept. 5. 20:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Aranyosak lehetek. Általános iskolában én is "jártam" egy fiúval, de csókolozás nem volt, mert nem mertem. Nem kell sok mindent csinálnod, hisz még fiatalok vagytok. Csak érezétek jól magatokat egymással. Dícsérd meg a ruháját és a haját. 24/N
2011. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Solarian ***** válasza:
Éljen! Valaki kérdez egy értelmeset erre ti letrollkodjátok hogy ÚÚÚÚ helyesirás... Szép volt gratulálok...
2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
na mesélj mi lett a csajjal köztetek:DD am nézz ki jól, pár menő kép fb-n néhány új ruha, laaság sstb.. 13L
2011. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző wagyok, ha ez mind megwan menj oda hozzá(lehetőleg keten legyetek) azt kapd le :)) ha nem kellsze neki, akk max pofonwág, ha igen, wisszacsókol
2011. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!