Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a tanácsaitok? Mit tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tanácsaitok? Mit tehetnék? (több lent)

Figyelt kérdés
Első szerelembe esésem évekkel ezelött hatalmas csalódás volt. Annyira kikészített hogy most még több mint három év után sem lábaltam ki depresszióból. Viszont újra kezdek szerelmes lenni, és legalább annyira kilátástalan mint az első volt. Mit tehetnék ? Hogyan gyógyulhatnék ki ebből a betegségből ami már egyszer tönkretette az életemet ? 18f
2011. jan. 13. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
vedd egy kicsit lazában ne görcsölj csajoz többet meg ha reménytelenül is.
2011. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem tudsz "kigyógyulni" belőle keress fel egy pszichológust. (Nem negatív értelemben mondom). Sokat tudnak segíteni.
2011. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hű, komolyan gondolod, hogy az élet olyan, hogy egy nap eljön a szőke hercegnő, pillangók szálldosnak körbe és utána örök boldogság, amíg világ a világ?


A felnőtté válás arról szól, hogy megtanulunk szeretni, csalódunk, szárnyalunk, megint pofára esünk, megint repülünk, átvernek minket, máskor mi bántunk meg mást és így tovább. Mindig talpra kell állni, minden csalódásból tanulunk valamit, amitől többek, erősebbek, okosabbak leszünk. Egy csalódást nem úgy kell megélni, hogy "jajj, tönkretették az életem, belebetegedtem, stb." Lassan itt az ideje, hogy férfivá/felnőtté válj, ne legyél többé vinnyogó óvodás! Az élethez járnak a pofonok, tekintsd őket erőnléti edzésnek.


Legyél pozitív, minden új ismeretség egy új esély, minden új ember tiszta lappal indul. Aztán vagy sikerül, vagy nem. Ha igen, akkor hurrá, ha nem, akkor meg nőtt a tapasztalatok száma. Ennyi.



26/N

2011. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örülök hogy egy tapasztaltabb személy is hozzászólt! Sajnos mindíg is elég érzékeny voltam, gondolom ezért is lett ekkora trauma az első szerelmi csalódás. Sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni. Ideggyenge vagyok vagy csak ilyen lett a nevelésem sajnos nemtudom. A lényegen nem változtat, eléggé eltávolodtam a társadalomtól és tehetetlennek érzem magam. Tényleg szakemberhez kéne fordulnom, de már évek óta nemtudom rávenni magamat.
2011. jan. 13. 20:16
 5/8 Tyler913 ***** válasza:

Az utolso mekkora kocsog es megis nagyobb szazalekban ad "hasznos" valaszokat,mint en.Gaz.Na mindegy.


Kedves Kerdezo!

A kedves hozzaszolo holgy jol leirta a lenyeget.Nem ismerunk Teged szemelyesen,igy nehez tanacsot adni,nem tudom,mennyire vagy "pszichologiai eset",lehet,hogy semmi bajod nincs,csak egyszeruen erzekeny vagy es tul komolyan veszed a dolgokat.A korodbol kiderul,hgy 15 lehettel,mikor az elso csalodas ert.Furcsa,hogy azota nem jottel ki belole,amilyen gyorsan a kamaszkorban valtozik az ember.Talan nem "sima" szerelem volt,hanem voltak egyeb vonatkozasai is? (pl. megalaztak olyan ismeroseid elott,akikkel azota is nap mint nap egyutt vagy-osztalytarsak)-bar csak tippeltem.

Amit a magam tapasztalatabol elmondhatok Neked:bar en nem voltam depressziv kamasz,nekem is voltak szerelmi csalodasaim,eltitkolt fajdalmaim,es ott,akkor azt hittem,vege mindennek,tobbe nem lehetek boldog.Egyszer sem igy lett,mindig volt tovabb!Talaltam uj celokat,uj embereket,ahogy Te is fogsz!

Csak probald meg ne ennyire ragorcsolni a dolgokra.Ne ragaszkodj minden erovel ugyanahhoz a lanyhoz,hanem ismerkedj minel tobbet,kulonbozo emberekkel,vilaglatasokkal,es legyel pozitiv beallitottsagu emberek kozeleben.Hidd el,az elet szep,es par ev mulva mar nevetve fogsz visszaemlekezni azokra a problemakra,amik miatt most aggodsz,mert elmulnak majd!

2011. jan. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Agyhalott
2011. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok és az első szerelmemet 10 évvel ezelöttről még mindig szeretem!!!Nincs kiút max ha szerzel helyette másik nőt vagy sokat kell bulizni vagy eleget kell inni!Akármennyire is megtört leszel légy mindig büszke és legyen mosoly az arcodon!!!!
2011. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az gáz ha 15 évessen már csalódtál a szerelembe s most 18 évessen hasonló szituba vagy!!!

1.SOHA NE BÍZZ MEG A LÁNYOKBA MERT TÖKÉLETESSEN BELE TUDNAK A SZEMEDBE HAZUDNI!!

2.Soha ne mutasd ki az érzelmeidet mert vissza élnek vele!!

3.Légy határozott nagyon picit azért tartson tőled mert akkor ha nem ő azt hiszi ő hordja a nadrágot-hol ott te hordod!!!

4Ne azon járjon az eszed hogy mindig mivel kedveskedhess neki-ne légy "nyálas"-azt a pasit amelyik mindig azt sugja a csaj fülébe hogy mennyire szereti meg minden nap ajánékot ad neki azt előbb-utóbb dobja a csaj-mert a legtöbbjének ez nem jön be!!!

5.S ne feledd igazi szinészek!!! álszentek!!!

2011. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!