Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ruhát vegyek fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát vegyek fel az első randimra? 14/L

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiúval lenne, de nem koomoly, iylen mozi, séta vagy ilyesmi lesz...
2011. szept. 4. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
öltözz le csupaszra...úgyse vesz észre gondolom gebe vagy :))
2011. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem szolidan sminkeld ki magad szájfényt n tegyél nehogy az gátoljon az első csokotokban de nehogy engedj többet mert komolyan mondom lenyomozlak és anyádnak beköplek !!! =D ruha ügyben szerintem egy csinos farmert vegyyél fel egy szép szines pólóval semmikép se kivágottat és hanyagold a magasarkút ha tetszelk neki nem azt fogja fiygyelni hogy miben vagy csak legyél rendben kényelmesen és ennyi
2011. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi..és papucs,tornacsuka,szandál,??

poló vagy top?

rövidgyatya szettek jó?

2011. szept. 4. 19:02
 14/17 anonim ***** válasza:
A gyk-n ne kérdezz sztem iyeneket!Am hétközapi ruha suliba járós tudod ne nagyon öltözz ki és tehetsz fel sminket!De szemfesték tehát szempillaspirál,szemceruza,szájfény!Nemtudom milyen a bőröd ha sima vagy csak egy-két mitteszer akkor semmit ha nagyon patis vagy kis alapozó de nagyon finoman rá meg kis púder!A lényeg h légy csini de aért ne hívd fel a keringőre!
2011. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
simán egy praktikus és csinos ruha, cipőnek mondjuk saru, frissenmosott haj, természetes smink és finom illat.
2011. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
neneeneeeeeee SARUT NE VEGYÉL FEL :))) az ultra gáz és én akárhány fiut megkérdzetm mind hányt tőle szóval azt hanygaold ha vele találkozol :)
2011. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
lány vok én első randimra csőnaci + valami szép felsőt vettem fel (ne gondoljatok csillivilli ruhákra, csak egy sima mezei lila ujjatlan fölső) szempillaspirált vittem fel meg alapozót, ja és 14 éves voltam akkor énis
2011. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!