Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy barátnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy barátnővel csinálni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 13:27
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
50%
Hogyha mindezeket a haverokkal is meglehet csinálni,akkor neked nem kell barátnő és nem kell mások agyát felhúzni ilyen hülye kérdésekkel.Ennyi.
2009. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
72%
Palacsintát...
2009. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
51%
Dugni
2009. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
39%
öld meg, aztán ha lelkiismeret-furdalásod van, akkor kérlek magadat is, legalább egy idiótával kevesebb lesz a Földön...
2009. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
19%

kötözd ki a kezét lábát az ágy 4pontjához. majd borotva pengével kezd el felhasogatni. előszőr vágd ketté a melle közt, de nee mélyen csak úgy hogy fájjon neki.

ha meg vagy akkor folyast a vágdosást úgy hogy mész lefelé a solarplexusa irányába, de lassan csináld hogy a reggetés legyen úrrá rajta, mikor már sír és könyörög, akkor teszel egy kis kitérőt és a fülbe sugc, nyugi kicsim, lesz még rosszabb is. ezt követően meg már tudod...

2009. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Eszetlenül gyerekes vagy. Még ne legyen barátnőd. Igen, ezeket a haverokkal is lehet csinálni, de majd ha felnősz, levetkőzöd ezt a paraszt stílust, és lopsz valahonnan egy kis agyat, akkor majd visszatérhetsz a kérdésre.
2009. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
81%

Mi mit lehet?? Úr isten... 20 éves vagy!

Amúgy azt amit ahaverjaiddal csinálsz tök ugyanazt tudod csinálni a bnőddel. Attól válik mindez kapcsolattá ahogy ezen programok alatt egymásra néztek ahogy törödtök egymással. Mutasd ki neki h szereted és ehhez semmilywn program se kell.

Amúgy tudom ajánlani még talán egy közös hétvégi nyaralás. vannak olyan társasok ami kimondottan pároknak való. De ahogy írták a többiek beszélgetés, mozi, nézelődés. Annyi látványosság van. Akár egy teaház ami kicsit romantikusabb vagy együtt bulizás mert az is izgalmas lehet. Aztán akár petting, vagy sex.

Legyél kreatív...

2009. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Sztem szimpla identitás zavarod van és nem barátnő kell neked, hanem barát. Nem gondolkodtál el még azon, hogy a fiúk jobban érdekelnek mint a lányok? Lehet, hogy meleg vagy csak még te sem tudod biztosan. Nem baszogatásból írtam!!

Másfelől, ha én együtt vagyok a párommal akárhol, nem kell hogy feltétlenül csináljunk vmit is. Elég ha együtt vagyunk. Hogy vele legyek, hogy érezzem a közelségét, mert szeretem. ez a görcsös csináljunk vmit, ez azért kellemetlen, mert ha erőltetitek nem fog menni. A programokat együtt kell kitalálni és együtt kell élvezni, nem kényszerből. 23/L

2009. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki a bélyeggyüjteményedet. ha nincs akkor gyüjtsetek együtt. de én csak a kék mauritius-t céoznám meg, mert azzal el lesztek egy darbig.......
2009. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
37%
Úgy bírom, hogy itt minden válaszoló csak bunkó tud lenni. Nem azért ír ki valaki egy kérdést, hogy utána 5000embertől hallgassa a lebaszást! Akármilyen hülyeség is másnak a kérdés civilizált emberek módjára lehetne azért még normálisan válaszolni, vagy legalább normálisan leírni, hogy hülyeségnek tartjátok a kérdést...ebben a kategóriában vannak a leghülyébb emberek tényleg.
2009. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!