Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy barátnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy barátnővel csinálni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 13:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs is barátnőd! Ha lenne nem kérdeznél ilyent, vagy nem tudom ki hogy van vele de ha én a barátommal vagyok nem unatkozunk :)
2009. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
80%

De ez milyen kérdés már "Mit lehet egy barátnővel csinálni?" Mért egy kutyával mit lehet csinálni? vagy egy cicával? vagy az étellel amit eléd raknak...Szerintem ez is ennyire nyilvánvaló lehetne egy egézséges ember számára :D

De csak igazán fiatal fiú(6-10 éves max) képes ilyet kérdezni, vagy aki nagyon unatkozik, és vágyik egy kis kioktatásra :D

2009. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Amit írtatok annak a NAGY részét a haverokkal is lehet csinálni..
2009. ápr. 21. 15:03
 24/44 anonim ***** válasza:
58%
Eladod a szerveit az ukrán maffiának bazeg xD
2009. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
36%

Kicsi fiam. Igen, ezeket meg tudod tenni haverokkal is;). De ha barátnőd van, fontos, hogy időt töltsetek, EGYÜTT! Lehet, hogy elmehetsz egy pasival is moziba, oké, de akkor nem lesz barátnőd. Ismerd meg, szeresd, légy büszke rá és dicsekedj vele, hogy egy ilyen észkombájnnak jutott egy normális csajxD. Vagy vidd cirkuszba és mutogasd, vagy mittom én, mit lehet egy barátnővel csinálni, mert történetesen lány vagyok.

És ha neked ennyire nagy gáz foglalkozni azzal, akit szeretsz, akkor inkább ejtsd és járj prostikhoz. Jobb ötlet most nem jut eszembe -.- Pasik...

2009. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
75%
na ezektől a feminista megszólalásoktól tekintsünk el.. 1ről van szó
2009. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
50%

És akkor mi van, ha a haverokkal is lehet csinálni???


FIGYELJ!!!

Ez elég irritáló, hogy nem válaszolsz erre a kérdésre:

Hány éves a csajod?


Amúgy én nem hiszem el, hogy 20 vagy :-)

Sztem 9-13 vagy, összejöttél egy csajjal, aztán nem tudod, hogy mit csinálj vele :-)


Hívd el sétálni, közben dumáljatok... Aztán smárolj vele!


(Ezt nem tilthatják meg a szüleid)

2009. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sakkozzatok, jó elfoglaltság. Meg nézzetek filmeket. Ha meg eluntátok egymást, hagyjátok egymást, nem az a lényeg, hogy egész nap együtt legyetek.
2009. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
55%

beszélgetés

társas

kirándulás

strand

séta

idézzétek fel azt amikor összejöttetek. beszéljetek arról. kérd meg hogy mondja el azt amit akkor gondolt de nem merte.és te is mondd el neki,de őszintén :)

2009. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
50%
Az igazi barátnő mellett még hallgatás is szórakoztató.
2009. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!