Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy összetévesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy összetévesztettétek a barátnőtöket a tesójával?

Figyelt kérdés

Konkrétan az ikertestvérével. A mostani csajom egypetéjű iker, így néha összetévesztem a testvérével.

Csak sajnos ezt a testvére szereti, barátnőm meg nem. Sajnos nagyon-nagyon hasonlítanak egymásra és ezt a testvére ki is használja és ezért rám mérges inkább a barátnőm.


Nem egyszer volt már úgy, hogy a testvérét csókoltam meg az ajtóban, sőt van egy olyan érzésem, hogy pár napja vele feküdtem is le, mert éjjel kimentem a mosdóba, majd vissza az ágyba ahol a lány rám mászott. Akkor nem igen tűnt fel, de így visszagondolva másmilyen volt a szex, meg a csajomnak sem rémlik ez a kaland, de szerencsére az a beszélgetés nem erre irányult, így szerintem nem is sejti. A testvére azóta elment koleszba, így őt sem tudom erről megkérdezni és a száma sincs meg.


Másnál is előfordult már ehhez hasonló vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen/szerencsés ember?


2011. szept. 3. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos igen :( édes 3-ast kellet tolni hogy ne idegeljem fel az igazit mert mind a kettő a csajomnak adta ki magát
2011. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
xDDD De irigyellek:D
2011. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én néha még az anyjával is.
2011. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
komolyan irigyellek haver
2011. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nekem még barátnőm sem volt sajnos, de te egy piszok nagy mázlista vagy!
2011. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan csajom akinek női ikertestvére volt. Ő nem hajtott rám így, inkább közömbös voltam számára. Sajnos én se tudtam egyszer megkülönböztetni őket, így egyszer mikor a csajom megcsalt, a testvére falazott neki este. Akkor már együtt laktunk, én éjszaka mentem haza, a testvére bebújt az ágyba és aludt, én meg nem akartam a "csajomat" felkelteni, így csak befeküdtem mellé.


Csak hosszú idő múlva derült ez ki, miután már szakítottunk.

2011. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"tegnap 17:49"-es hozzászóló!


Az bmeg kemény, mint a 3 napos babaszr!

2011. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!