Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el neki? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Őrülten szerelmes lettem egy lányba. Csak Ő jár a fejemben egész nap, számomra külsőleg és jellemben is maga a tökéletesség. Egyébként sok mindenben hasonlítunk is.


Jelenleg kapcsolatban van, viszont már teljesen kihűlőfélben, mivel rengeteg a veszekedés, iszonyatosan bunkón bánik, időnként egyáltalán nem is foglalkozik vele a "barátja", a legpitibb, és egyébként teljesen irreális dologért is sértegetni kezdi, lenézi, úgy bánik vele, mint ha a tulajdona lenne stb.


Már beszélgettünk párszor, és írogattunk is egymásnak. Úgy érzem és látom, hogy én sem vagyok semleges számára. Szerintetek jó ötlet lenne-e neki szerelmet vallanom (mindenképpen személyesen tenném), hogy úgymond "rásegítsek" a mihamarabbi szakításra? Lehet, hogy Ő is éppen erre vár, azért nem lépett még magától?


Nekem már nagyon nehéz magamban tartanom, így hogy nap mint nap látom, és sajnálom is, mert látom rajta, hogy szomorú. Én sokkal jobban szeretem, és megbecsülném Őt.


Értelmes válaszokat kérnék. Köszönöm!


2011. szept. 1. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy baráti jó tanács: ne rohand le a szerelmeddel, inkább hívd el valahova diszkréten.
2011. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vallj neki szerelmet. Közelíts felé és várd meg míg szakítanak. Utána tiéd a pálya!
2011. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne rohand le olyan hirtelen azzal hogy szereted.küldj felé jeleket,amivel arra célozhatsz hogy tetszik neked.várd ki mi lesz a vége:) Tudod..türelem , rózsát terem;)
2011. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És a csaj? a jelenlegi csávója?

Nos LEHET (!!), hogy a lány azért nem szakít a barátjával, mert fél a magánytól, de ez nem biztos!

Egyelőre én is csak azt tudom mondani, mint az előző válaszadók, szép lassan közeledj felé, hívd el valahova, kávé, mozi stb., esetleg néha egy kicsit célozgatni.

Egyet viszont nagyon értékelek benned, mégpedig azt, hogy te legalább nem SMS-be/facebook-on akarsz szerelmet vallani.

Sok sikert!:)

14/f

2011. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!