Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom főz, mos, takarít....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom főz, mos, takarít. Dőljek hátra, vagy vegyem ki a részem?

Figyelt kérdés

Szóval nem olyan rég költöztünk össze a barátommal, és kiderült róla, hogy nagyon rendes, házias.

Azt már korábban is tudtam róla h szeret főzni, de nem gondoltam volna, h utána el is takarít, szabályosan nem engedi h dolgozzak. Igaz h sok tennivalóm van, dolgozom és kezdődik az egyetem is, (bár ő is dolgozik), hétvégén se akarja h segítsek.

Sokszor arra kelek h ő már fenn van több órája és kitakarította a lakást. Én meg nagyon lusta vagyok, könnyű lebeszélni... :S úgyh néha meglepem vmi vacsival, de ennyi.

2 hónap alatt annyira hozzászoktam már h ő csinál mindent h vacsi után húzok be netezni ő meg mosogat. De azt mondja szívesen csinálja.

Beszéltem a barátnőimmel, anyukámmal a témában, mindneki azt mondja, h hülye vagyok, végre kifogtam a tökéletes pasit és most itt dilemmázok, meg hogy előbb utóbb úgyis nem lesz kedve, és ha most nem szoktatom rá a házimunkára akkor később semmit se fog csinálni.

Szerintetek hagyjam és örüljek neki, vagy harcoljam ki h pár dolgot én csináljak csak (viszont akkor ne csinálja meg amíg alszom :D)?


2011. aug. 31. 18:42
1 2
 11/14 SwedishTime ***** válasza:
A takarítás és a főzés nem a férfi munkája, ha modern korban élünk, ha nem. Tessék csinálni valamit, ne az ágyban dögölj egész nap! Lusta egyetemista.
2011. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ma 20:06

igyekszem a hálószobában minden igényét kielégíteni :) kitalálok mindig vmi újat :) bár nemtom ez viszonzásnak számít-e, hiszen alapból is megtenném...

a "csecsebecsékről" meg nem könnyű lemondani dehát majd lemondok ha kell :) egyelőre nem kell! :)

2011. aug. 31. 21:48
 13/14 anonim ***** válasza:
jah kapd el a tökét cserébe:D
2011. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl utálok mosni, főzni takarítani, sőt ha anyu csinálja nem igazán segítettem, csak ha kérte. De barátnőmnél szinte örömmel csinálom és vagyok mellette :D
2011. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!