Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért mondja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért mondja azt hogy biztos akkor érezném magam szabadnak ha megszabadulnék tőle?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt,nélküle el sem tudnám képzelni az életem nem értem hogy miért mond ilyeneket nekem?!

Semmi oka erre hogy ezt mondja....fél hogy elveszít vagy miért mond ilyeneket?


2011. aug. 31. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
megunt téged és leakar pattintani
2011. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valójában ő akar megszabadulni tőled, csak úgy akarja kihozni, mint ha a te hibád lenne.
2011. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem,ebbe biztos vagyok hogy nem,én nem így gondolom nem tudom miért egyből ez jött le neked,akkor megmondaná a szemembe amennyire ismerem és ne kenter falazna..
2011. aug. 31. 12:39
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért egyből ez jött le nektek én nem értem,hiszen mindig alig várja hogy menjek hozzá és találkozzunk,szinte remeg minden találkozón amikor meg lát,tuti hogy nem akar lepattintani...
2011. aug. 31. 12:40
 5/7 napietus ***** válasza:
100%
azért, mert azt akarja, hogy bizonygasd neki, hogy "nem, nem nem így van". szerintem elég gáz viselkedés. legközelebb ilyet mond, mond rá, hogy "eltaláltad", és nézd meg, mit reagál.
2011. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:42


Na igen ez a változat már hihetőbb,erre gondoltam én is,de mire jó ez neki,ennél jobban nem tudom bizonygatni hogy szükségem van rá....

2011. aug. 31. 12:46
 7/7 napietus ***** válasza:
100%
semmire nem jó. minősíteném, de nem akarlak megbántani.
2011. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!