Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudok több szabadságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok több szabadságot adni a páromnak?

Figyelt kérdés
Az igazság az,hogy nagyon féltékeny típus vagyok,egy olyan nő aki szereti rövid pórázon tartani a párját! :D Tudom,hogy ezt nem lenne szabad,mert előbb-utóbb ez nem vezet jóra.Azt mondta nekem a párom,hogy ő így nem tud élni és szeretne egyszer-kétszer egy kicsit kikapcsolódni nélkülem.Ez nála annyit jelent,hogy van egy hobbija amit haverjával együtt csinál.Hogy egy héten egyszer-kétszer engedjem el este egy pár órára,ami azt jelenti,h 9-re itthon van,meg ne balhézzak vele,ha lemennek meginni valamit és közben biliárdoznak egyet.Igaza van,mert kell egy kis szabadság,de önző vagyok és hisztit csapok ezek miatt,pedig nem kellene.Hogy győzzem meg magam,hogy adjak neki ennyi szabadságot???Segítsetek légyszi!
2011. aug. 31. 10:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"A pasiknak miért van szükségük az efféle bnő nélküli kikapcsolódásra???"


Szerinted miért b,meg? Hány éves vagy te, 13? Nem normális dolog, hogy két ember minden szabad idejét együtt töltse. Te sosem mész el sehová a barátnőiddel? Vagy ha nincsenek, akkor másnak se legyen. Vannak olyan dolgok, események, ahol nőknek semmi keresnivalója pl. ivászat, meccsnézés, pofázás ocsmány szavakkal. Szomorú, hogy ezt magyarázni kell. De látom ezt te nem érted meg, úgyhogy ennek az lesz a vége, hogy majd bekattan és úgy elver, hogy a kórházban térsz magadhoz, de meg is érdemled.

2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!