Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen volt eloszor baratotok/baratnotok?

Figyelt kérdés
14 es fel eves lany vagyok,aki most megy gimibe es nagyon fel attol,hogy leszoljak amiatt,hogy nem volt meg baratja.Lehetett volna,de valahogy mindig bepanikoltam es inkabb nemet mondtam a fiuknak.Most viszont,ahogy nezem a romantikus filmeket,meg latom a szerelmes parokat,en is vagyom egy baratra,egy olelesre.....tudjatok ti.. :DHogy tudnam lekuzdeni ezt a gyavasagom es szerinetek ez ciki?
2011. aug. 28. 21:03
1 2
 11/16 kicker ***** válasza:
Ezek az emberi dolgok azért rafkósak mert egyén függő és ezt kell megérteni,mindenkinél máshogy alakul és változik,ahogy érettebb lesz a személyiséged úgy fogod átlátni majd tapasztalni a dolgokat.Ahogy nálad is úgy mindenkinél előjönnek ezek a változások tanács persze ezer megannyi lehet de az a mások egyéni tapasztalatai ami nem fog a tiédel egyezni ám bár hasonlóság lehet de az kevés.Mikor eljön az a pont tudni fogod mit csinálj és az leszel Te Az hogy eddig másképpen reagáltál ezekre nem baj,a lényeg hogy tudod hogy milyen voltál és most hogy mit szeretnél,ezek egyszerűen emberi érzések nincs itt semmi gond és abszolút nem ciki.
2011. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14
2011. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Még nem volt barátnőm.
2011. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12
2011. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindekninek! :)
2011. aug. 30. 10:54
 16/16 Klauka:D válasza:
Én 16 éves vagyok agusztusba leszek 17 én is a te cipődbe jártam annyi idősen mint te. Én teljesen cikinek éreztem hogy nincsen barátom és mindig irigy voltam a barátnőimre mikor meséltek a párkapcsolatukról. Sokat tanultam a hibáikból... mindig úgy voltam vele, hogy ha tetszem valakinek akkor úgy is oda jön és a szemembe mondja. Most vagyok pontosan három hónapja együtt a barátommal. Meguntam a várakozást és én mentem oda hozzá igaz levélbe írtam meg neki, így sokkal könnyebb volt, mert ha elé álltam volna biztos elszúrom. Amúgy megkérdeztem tőle hogy miért nem mondta ő, hogy szeret és azt mondta, hogy azt hitte, hogy én csak barátkozni akartam vele. Szóval légy egy kicsit bátor állj a sarkadra! Ha vissza utasítanak akkor az a fiú nem is érdemel meg téged!!
2012. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!