Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeret? Sok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeret? Sok az egyértelmű jel hogy igen, de van jel arra is hogy nem

Figyelt kérdés

a volt barátommal mindennap beszélek msnen, heti töbször elhív ideoda, gíakran felhív, meg akart védeni, mikor 1 gyerek megfenyegetett. 2 hete mondtam neki, hogy én már nem hajtok, rá, és erre megpuszilt meg megölelt. tegnapelőtt meg mondta barátnőm (mert kicsit féle ültünk tőlük) h "tök aranyos, mindig rajtad tartja az egyik szemét", mindig ha odanézek felé, akkor mindig néz, és mosolyog, csomót ölelget stb...

de közbe meg egy haverja azt mondta, hogy nem vonzódik hozzám (mmint a volt barátom)... szeret még vagy mit érez?


2009. ápr. 18. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs a gépelési hibákért!
2009. ápr. 18. 13:19
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezd meg tőle, ne mástól várd a megoldásokat a saját életedre.
2009. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem akarok pofára esni...van esély rá h szeret v cs félreértem?
2009. ápr. 18. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet csak barátként szeret téged. a haverjára ne hallgass, azok sokszor félre vannak informálva. de legjobb lenne ha megbeszélnéd a volt abrátoddal, hogy mire véld a viselkedését. lehet csak baráti, de lehet h vissza akar kapni
2009. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én az exemmel mióta újra felvettük a kapcsolatot nagyon jóban vagyunk, ha találkozunk ölelget,és midnig a derekamon van a keze ha egyhelyben állunk. de mi megbezséltük hogy nem akarunk egymástól már semmit,egyszerűen csak megszokta hogy köztünk nincsenek fizikai korlátok:) valószínű nálatok is ez a helyzet
2009. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!