Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért kellett? Lehetséges, hogy csak viccelt?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég, 2-3 napja összejöttem egy fiúval, tulajdonképpen kiegészítjük egymást sok mindenben, emellett hasonló az érdeklődésünk is.


Ma mondtam neki, hogy kolis pályafutásom alatt először viszek le lábost és tepsit, eddig annyi ételt kaptam mindig anyutól, hogy felesleges lett volna, de most néha kedvem lenne sütni, főzni.


Erre előhozott valamit, amitől megijedtem.

Azt mondta, hogy "tökéletes" vagyok a számára, és ha még pár ilyen "titkot", mint főzés stb. elmondok neki, akkor hamarosan ékszerészt keres jegygyűrű ügyben.


Egy 3 napos kapcsolatnál szerintem ez nagyon nagyon korai, és félek, hogy ő már itt tart, de én még nagyon nem. Épp hogy csak ismerkedünk..


2011. aug. 28. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csak viccelt.
2011. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy érték az olyan nő, aki tud, és szeret is sütni-főzni. Szerintem ezért sütötte el a viccet.
2011. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ez csak poén :) Meg akart dícsérni, szerintem eszébe se jutott, hogy komolyan fogod venni.
2011. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:
Egyértelműen viccelt... Neked nincs humorod...
2011. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, hogy nincs humorom.

Volt már hasonló élményem, és akkor az illető komolyan gondolta, ezért ijedtem meg.

De köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.

Elnézést a hülye kérdésért, így utólag, már belátom...

2011. aug. 28. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy csak vicc volt.N vedd komolyn ezt a megjegyzését.
2011. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
semmi gond...
2011. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, akinek az elején ilyen eszébe jut (még csak viccből is), az gondolkozik a későbbi házasságon. Menekülj.
2011. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ugyanmár. csak vicc volt. biztos vagyok benne h nem gondolta komolyan....
2011. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak olyannal kezdek kapcsolatot, ahol látom a jövő esélyét, tehát a házasságét is. De elég fiatalnak gondolom magam még egy házassághoz, pláne ennyi idő után..

Azért meg fogom próbálni a kapcsolatot, hisz szeretem, csak megijesztett...

2011. aug. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!