Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme belebonyolódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belebonyolódni tanár-diák szerelembe?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már olyan fiatalok. Én 21 vagyok, ő 30 éves. Az előző barátommal 3,5 évig voltam együtt, ő is 10 évvel volt idősebb. A probléma az új sráccal az, hogy tanítani fog. Ha nem így lenne, tudom lenne esélye a dolognak, de így...elgondolkodni sem merek rajta, mert minden okfejtésem vége: "...DE A TANÁROD LESZ!!!"

Egyértelmű a kölcsönös vonzalom, és nem tudom hogy a közelség miatt hova fog fajulni az egész. A kezdeményező is ő volt, holott tisztában volt azzal, hogy a diákja leszek. Hárítsak minden erőmmel vagy a szerelemben nincsenek határok és uccu neki? :)


2011. aug. 28. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Komolyan.
2011. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nincs értelme. tanár-diák kapcsolat, maradjon csak a tanár diáknál. se több, se kevesebb. jobban jársz.

béla voltam

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És nem lehet megoldani, hogy ne Ő tanítson? Én nem tudom, de gondolom, hogy fősulira vagy hasonlóra mész, engem nem zavarna ha az osztálytársam a tanárával van. Főleg, hogy mind a ketten felnőttek vagytok! A suliban viselkedjetek úgy, mint tanár-diák, suli kapuján kívül járjatok kézenfogva. Gimibe más a helyzet, de ott sem kell ezért feladnia az embernek a szereelmet, ha nincs 20 év korkülömbség. Az ember olyen nehezen talál igazi párt, lehet, hogy pont Ő lesz akivel hosszú tartós, netán életreszóló kapcsolat alakul ki. A helyedben ezért nem dobnám a lehetőséget.


És az milyen mikor a szülő tanítja a saját gyerekét? Hm?

22/N

2011. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak az a gond, hogy ha a vizsgákat a tanár álltja össze, akkor könnyen rákenik, hogy kiadta a csajának, pasijának stb..
2011. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt talán vele kéne megbeszélned elsősorban. Vagy nem is olyan komoly a dolog, hogy fel mernéd hozni nála?
2011. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván elkerülhetetlen lesz az, hogy szóba jöjjön mi is történt akkor valójában, csak előtte kíváncsi voltam más hogy reagálna a helyemben, milyen "taktikát" alkalmazna, hogy senki ne sérüljön. Bár tudom nincs két egyforma eset. Talán tényleg jobb csírájában elfojtani a dolgot....gyávaságból hiszek a sorsban, ha együtt kell lennünk, ez a tanár-diák kapcsolat sem fog közénk állni. :) Azért köszönöm a megoszló válaszokat.
2011. aug. 28. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem a középiskola után már ennek nincs akkora jelentőssége. miért ne járhatnátok azért, hogy valami tanfolyamon, vagy az egyetemen tanít??? nem fog évekig tanítani valószínűleg és nem is túl magas órasámban, meg különben se értem, hogy ez ilyenkor már miért lenne akadály...
2011. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előfordul az is, hogy rokont tanít a tanár, mert ritka szak, elkerülhetetlen a dolog. Nem csak 1 ember van az iskolákban aki vizsgákat állíthat elő... Úgyhogy szerintem ez sem lenne gond.
2011. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szia mi a fejlemény?
2011. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!