Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hívják annak az "igaz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hívják annak az "igaz" szerelemnek? Fiúk véleményét is várom.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, 2 év után szakított velem Ő, ez másfél éve történt. Nem volt veszekedés semmi, tisztán zárult le, mert szerettem és csak neki akartam jót. A mai napig mindennap eszembe jutott Ő, kicsit talán le is züllöttem, feledni akartam, és futó kapcsolatokból élek. Olyanokkal jöttem össze akik mindig is ideálok voltak, tényleg számomra a legtutibbakkal sikerült összekerülnöm de hamar véget is vetettem nekik érzéketlenül. Ma egy buliban beszéltem vele, megnyílt alattam a föld amikor megláttam, és remegek még most is írás közben, hétköznapi dolgokról dumáltunk, kedves volt, mégis az egész lénye illatát érzem magamon így pár óra után, pedig hozzám sem ért, és csak abban reménykedem hogy ő boldog. Még ezt sem tudtam megkérdezni, hogy boldog e, mert ugye bár már nincs közöm hozzá, és milyen lenne már ha érdeklődnék utána. Megváltozott ő is én is. Megannyi futó kalandja volt mindkettőnknek, mégis..nem érdekel hogy elhervadt, elsápadt, még mindig eszeveszettül elgyengültem arca puszta látványától...és fáj hogy csak a szomorúságot és a megpróbáltatást látom rajta. Mi ez? Voltam már szerelmes de ennyire azért nem...
2009. ápr. 18. 02:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani hogy ezt hívják e igaz szerelemnek. Ha engem kérdezel, sokan meg sem tudják mondani mi az az igaz szerelem. Azt csak az tudja aki érzi. Én szerelmes vagyok nagyon, és úgy érzem ez amit én érzek az igaz szerelem. Szerintem ezt csak te tudod megmondani. Ha úgy érzed nem tudnád nélküle leélni boldogan az életedet akkor igaz szerelem talán.
2009. ápr. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnám őt kihagyni a életem elképzelt sztorijából, semmiképp, valóban.
2009. ápr. 18. 02:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor látod amit érzel az igazi szerelem. Akkor lenne ez lovestory ha Ő is ezt érezné.
2009. ápr. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját esetem életem első, igaz szerelme a következőket tudta kihozni belőlem: hasmenés találkozás elött, undok bénaság vagy éppen idétlen röhögés találkozáskor, kézremegés ezzel egy időben jéghideg tenyérizzadás. Általános bénaság, kezelhetetlen viselkedés.

Imádtam, mindennél és mindenkinél jobban. Most is szeretettel gondolok rá, olykor írunk is egymásnak. De tartjuk a távolságot. Jobb így mindkettőnknek.

2009. ápr. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ne azzal éld le az életet akivel le tudnád, hanem aki nélkül nem.
2009. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, hogy ez az igaz szerelem. de még mindig ugyanúgy szereted? vagy csak hirtelen jött ez az érzés?
2009. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mióta írtam ide én is gondolkoztam ezen hogy vajon hirtelen fellángolás e, és gyerekek!...azt kell mondjam hogy te jó ég, én mindennap úgy feküdtem le eddig is hogy rágondolok. Tényleg csak az lenne lovestory ha viszonozva lenne:D ez tetszik. Köszönöm hogy ilyen szépen válaszoltatok mindannyian.
2009. ápr. 18. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!