Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, h csokolozni mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, h csokolozni mindenki tud? Es ha nekem nem sikerul?

Figyelt kérdés
Van 1 fiu,aki par evvel idosebb nalam...szeretnek vele csokolozni,de meg soha nem csokoloztam es felek,h nem tudok v valami :( kerlek segitsetek..nektek milyen volt az elso csok?
2011. aug. 27. 01:19
 1/6 Walk With Me ***** válasza:

Nem bonyolult dolog, majd érezni fogod. Én is féltem ettől, de tök jól ment, meg majd úgyis egymásra hangolódtok, belejössz. :)


Mondjuk én elsőnek nem nyelveset adtam, hanem "rendes", lassú, romantikusat. :>

2011. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi :-) hat..remelem..
2011. aug. 27. 01:24
 3/6 anonim válasza:
Hát nekem elsőnek nyelves volt :D de semmi különöset nem kell csinlálni, jó esetben írányít.
2011. aug. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi :) ees ha nem,vagy elrontom? :D
2011. aug. 27. 02:14
 5/6 A kérdező kommentje:
es fogszabalyzoja is wan :// de nagyon ceppp :*
2011. aug. 27. 03:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyisd ki résnyire a szád és tapadjatok össze. Szopogasd az alsó és felső ajkát. Aztán a nyelvetekkel játsszatok, "masszírozzátok" a másikét. Ennyi. Nem egy egzakt tudomány ám. :D...
2011. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!