Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Hogyan lehet megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Pasik! Hogyan lehet megtartani egy pasit?

Figyelt kérdés
Mit vártok el egy lánytól egy komoly kapcsolatban? Mivel lehet titeket "megfogni"? És mi az ami kiüti a biztosítékot?
2011. aug. 26. 18:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

- ne játssza az erkölcsös jókislányt az elején, hogy azért nem akar dugni hónapokig, mert nem akarja, hogy k.rvának nézzék


Ez a resz szerintem mar dura, ha fontos neked a baratnod, akkor meg kell, hogy ertsd azt, hogy o hogy gondolkodik a szexrol. Szerintem... Amugy meg eddig ugy tudtam a pasik szeretnek megkuzdeni egy lanyert...

2011. aug. 27. 18:55
 12/19 anonim ***** válasza:

„Az mennyire számít, hogy leszop-e a lány vagy sem?”


Nagyon fontos, de meg lehet lenni nélküle is. Meg lehet normálisan beszélni. De ha nincs szopás, akkor azt se várja el, hogy kinyaljam.



„- ne játssza az erkölcsös jókislányt az elején, hogy azért nem akar dugni hónapokig, mert nem akarja, hogy k.rvának nézzék


Ez a resz szerintem mar dura, ha fontos neked a baratnod, akkor meg kell, hogy ertsd azt, hogy o hogy gondolkodik a szexrol. Szerintem... Amugy meg eddig ugy tudtam a pasik szeretnek megkuzdeni egy lanyert...”


Az éremnek két oldala van. Ha én is fontos vagyok neki, akkor ő is értse meg, hogy én hogy vélekedek a szexről. Ez is csak egy hülye baromság. A megküzdeni sem azt jelenti, hogy hónapokig tepersz a nagy semmiért, mert sokan ezt értitek küzdelem alatt. Ha pedig két ember igazán fontos egymás számra, akkor testileg is vonzódnak egymáshoz és nem halogatják a dolgot hosszú ideig, mert az én szememben a csaj ezzel nem lesz értékesebb, hanem csak egy hülye szűzk.rva, aki csak az idegeimen táncol és rövid távon keresek mást.

2011. aug. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Hát az szopás, ha nincs szopás. Legalapvetőbb dolog, a nagy mellek és a kerek fenék után.
2011. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sopásról annyit, hogy én nem tömném bele a barátnőőm szájába.. Szerintem amelyik srác me emiatt rinyál, akt hagyjátok is ott, ha szeret akkor nem ez a fontos számára, és meg tudja érteni, ha nem szeretnéd.
2011. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze ha te szeretnéd (van ilyen..) semmi akadája szerintem, tudtommal sok csaj még élvezi is..
2011. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A sz*pás sztem hozzátartozik a szexhez,de nem kell erőltetni.

A pasik pedig olyan csajokat szeretnek,akik főképp nem rinyálnak,és megértőek,és persze értelmesek a koruknak megfelelően.Szerintem.

2011. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 hörgős köcsöghörcsög ***** válasza:
42%

teljes szabad utat adsz neki


korlátlan kocsma, sör, meccs, haverozás, csajozás és másokkal dugás


minden ami ennek ellenkezője, az kiüti a biztosítékot előbb vagy utóbb

2011. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Hát az szopás, ha nincs szopás. Legalapvetőbb dolog, a nagy mellek és a kerek fenék után."


Hat akkor engem mar el kellett volna hagyjanak, mert a mellem az ellegge lapos. De hat kinek a pap kinek a papne. Amit te irtal azcsak a te szemszoged:D

2011. aug. 30. 08:49
 19/19 A kérdező kommentje:

"teljes szabad utat adsz neki


korlátlan kocsma, sör, meccs, haverozás, csajozás és másokkal dugás


minden ami ennek ellenkezője, az kiüti a biztosítékot előbb vagy utóbb"


ezt nm hiszem, hogy komolyan mondtad, de ha megis, akkor sok sikert hogy kapj egy ilyen csajt=))

2011. aug. 30. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!