Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép nők tényleg érzéketlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők tényleg érzéketlenebbek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt vettem észre, hogy azok a nők, akik jobban néznek ki - mivel úgyis könnyen akad pasijuk - sokkal inkább megengedik maguknak, hogy bunkók, vagy érzéketlenek legyenek azokkal, akik nem jönnek be nekik :(
2011. aug. 26. 07:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"sokkal inkább megengedik maguknak, hogy bunkók, vagy érzéketlenek legyenek azokkal, akik nem jönnek be nekik"


A nők nem azért érzéketlenek, mert beképzeltek lettek, hanem azért, mert a férfiak egyszerűen nem ismerik azt a szót, hogy NEM. Hiába próbáltam ezerszer virágnyelven megmondani a srácnak, hogy nem szeretnék vele semmit, addig amig durván nem mondom a képébe, addig nem érti meg.

2011. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem azt gondoltam érzéketlenségnek, hogy vki bunkó módon közli az elutasítát, hanem azt, hogy meg sem próbálta "emberi nyelven" kimondani, hogy nem, hanem egyszerűen csak elkezdett tlevegőnek nézni, ami elég rosszul esik. Elsőre is megértettem volna, ha kimondja, hogy hagyjam békén (esteleg udvariasságból további sok sikert kíván).
2011. aug. 26. 09:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van(szerintem),a szép,csinos lányok általában bunkók,mert tudják hogy ha téged eldobnak akkor úgyis hamar lesz egy másik.Ez van!
2011. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sok szép és sikeres emberrel elszaladhat a ló!!!


A római császárok, hadvezérek diadalmenetekor is állt mögöttük egy ember akinek csak az volt a munkája hogy időnként a fülébe súgta hogy "Nem vagy isten!".


Legközelebb csak ennyit mondj neki te is, ha nem ért magyarázd el neki! Hátha rádöbben hogy csak azért mert szép még nem lehet ilyen a másik emberrel!

2011. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!