Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátom huga tetszik?

Figyelt kérdés
A barátom ovi óta ismerem.A huga csak egy évvel fiatalabb.Mit tegyek??
2011. aug. 26. 03:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
dettó
2011. aug. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva :D
2011. aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta se aludtam, belemerültem a könyvekbe.
2011. aug. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
ezio,de is láttom nonstop fent v éjjel nappal irogatsz ide:D
2011. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
te is :D bocsi 48órája fent m,ajdnem
2011. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%
Emberek néha aludni kell!:D
2011. aug. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%
Miért egy haverod dönti el, hogy összejöhetsz-e a hugával..?? Ha a lánynak is bejössz, szeretitek egymást senkinek semmi köze hozzá, ha meg ezért fog bunkózni veled, leminősíti magát..
2011. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
29%
hát én is így voltam ezzel 2 éve. a bátyám barátjával eléggé összemelegedtünk szilveszterkor. nem volt semmi csak beszélgettünk meg táncoltunk de anyám milyen tánc volt az... oh ( nekem már régóta tetszett) és kiderült h én is neki. jártunk egy ideig de csak titokban. bátyám meg ne tudja. aztán én már nemistudom hogy volt de náluk voltunk mármint a"pasimnál" én meg ittam is meg már amúgy is le akrtam feküdni vele szal mentünk szobára. épp vadul lovagoltam szerencsétlen gyereket mikor bátyám benyitott... hát na azt az érzést nem kívánom senkinek. a haverjához hozzá sem szól azóta sem( nekem meg egyszerűen már nem volt pofám folytatni a gyerekkel) bátyám hozzám se szólt 1és fél évig. aztán most egy fél éve megtört a jég nagy sírás rívás beszélgettünk és most elkezdjük újból "építgetni a kapcsolatunk. szóval mindenféle képpen beszéld meg a haveroddal h mit szólna hozzá mondd neki h nem akarod a háta mögött csinálni és ha azt mondja h nem engedi tartsd tiszteletben a kérését. a csajjal vszínűleg úgyse maradtok együtt de egy gyerekkori barát... szóvl jól gondold meg ;D 17/L
2011. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Az én párom is előbb ismerte a bátyámat, mint engem, barátok voltak, sokat voltunk együtt, de csak mint haverok, aztán egyszer csak kialakult közöttünk valami, ami most már 5 éve tart. És szeretjük egymást. A bátyám egyáltalán nem szólt bele.
2011. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 jin ***** válasza:

nah ugylàtszik nem kel èpelnem mert megtetèk kb enyit irtam vna èn is

szal ja baràtod mindenkèp kèrdezd mert ha szètmèsza csajaal ak0 az a haverodnak nem fog tetszeni

am hàny èvas vagy?

2011. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!