Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nem lép a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem lép a lányok felé evidens hogy nincs barátnője?

Figyelt kérdés
én 20 éves vagyok 2 szer próbálkoztam be lánynál nem sikerült össze jönnöm velük,évente párszor kinézek buliba de ott se szoktam lányokkal beszélni ,ez így érthető hogy miért nincs barátnőm vagy már oda kellet volna jönnie egy csajnak ,nekem annyira elment a kedvem tőlük mert azt látom hogy vagy 30 évessel vannak vagy romával vagy 30 éves romával a magyar lányok én 15-20 éves magyar fiúval még nem láttam őket soha ezért nem is próbálkozok szerintetek azok akiknek van nője azok próbálkoztak vagy a lány mászott rájuk
2011. aug. 24. 19:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jól nézel ki vagy sok pénzed van akkor nem feltétlen kell neked lépned, jönnek a csajok maguktól is.

Nekem a főnököm ilyen, mindig mondják ,h milyen nagycsajozós volt, aztán ő mindig mondja, hogy nem ő szedte fel a csajokat, hanem azok őt!

Egyébként jóképű, pénzes csávó szal nincs min csodálkozni.

2011. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Jaja, egy ennyire kib*szottul undorító világban élünk. Minden nő kivétel nélkül az ilyenekre bukik. Nem elég az átlagos anyagi helyzet, a lehető leggazdagabbnak kell lenni, és nem lesz az a csaj/nő, aki ellenállni tudna.
2011. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ti melyik világból jöttetek?
2011. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én fogalmam sincs honnan, de abban biztos vagyok, hogy egy pöcegödör kellős közepébe kerültem, ahol sose lesz nyugtom...

Elrendelte nekem az áldott sors, hogy egy nővel se legyen közeli viszonyom, de még barátaim se igazán legyenek közülük, ez a büdös nagy igazság. 23 évesen meg tudom számolni egy kezemen, mennyinek okoztam boldog perceket, de azt is, mennyi utált meg valami ok folytán.

Eddig se kerestem túlzottan a társaságukat, de ők se keresik az enyémet, és biztosan azért, mert undorodnak, félnek tőlem. Érdekes módon a férfi haverjaim túlzottan is kedvelnek, de a nőkkel sose tudtam jól kijönni. Soha nem vertem őket, és nem is szándékozok továbbra sem, mert vagyok annyira higgadt jellem.

2011. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

a lány akkor fog lépni ha lerí rólad , hogy sok pénzed van és be is jössz neki

ha ronda vagy és sok pénzed van akkor legfeljebb egy rondább csaj meg lehet , hogy próbálkozik


23 éves vagyok .... nekem ezt egy jó barátnőm mondta , hogy neki a pénz is számít mert szerinte az is fontos egy kapcsolatba me maskép nem lehet rendesen megélni


ezek után arra gondoltam ugrom , egy fejes a harmadikról a le betonba.....

2011. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

ugyan csak én 23f

nekem sem volt még barátnőm értelemben barátom ( csajom )

még csak egy csók sem történt eddig.... és ez a lány is inkább csak olyan nettes barátnő élőben elég ritka latom

2011. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nincs más, be kell fizetnünk egy kiadós k*rvára.
2011. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Tök jól járunk, mert kevesebbet kell fizetni néhány alkalomért, mint egy éves párkapcsolatban összesítve.

Emberi szereteten alapuló kapcsolatról le is mondhatunk pl, mert kizárólag a pénz beszél.

2011. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!