Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Forditva müködöm? Te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forditva müködöm? Te mit érzel ha ránézel egy képre ami a kapcsolatotok elején készült?

Figyelt kérdés

Anyuval nézegettük a képeket az egyiken a párom egyedül van és anyu mondta hogy huuu itt még men fiatal volt,milyen szép.

Ránéztem a képre és majd elröhögtem magam,egy gyereket láttam rajta.

Ahogy idősödik a párom számomra annál vonzobb,mostmár érett férfi,megmondom őszintén sokkal jobban tetszik,kivánom mint valaha.A sexuális életünk is most van a csúcson,ilyen jó akkor sem volt mikor elkezdtünk járni.

Ez menyire normális?

9,5éve vagyunk együtt a párom most 32éves.


2011. aug. 23. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális dolog, egy férfi is (ahogy a nők), harmincon túl lesznek igazán szexik, férfiasak. :) Én 22 évesen így gondolom, legalábbis. az apró ráncoktól csak vonzóbb lesz...

Pl. ott van George Clooney! Láttam róla fiatal, huszonéves képet, ott olyan nyomi feje volt, ő is túl a negyvenen lett igazán férfi (bár nem kifejezetten jön be, csak ő jutott híres példaként eszembe)

2011. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, te is idősebb és érettebb vagy ez természetes.

Én is így vagyok vele.

Én is 32 vagyok és 13 éve vagyunk együtt.

2011. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, és jó dolog, hogy ennyire szeretitek egymást. Mi is így vagyunk. 5 éve jöttünk össze. Akkor még szinte gyerekek voltunk. Amikor ránézek egy régi képre azért én nem nevetek. Iszonyúan jó érzéseket kelt bennem. Annyi szép emlékünk van, és olyan kis édes volt akkor. A szex köztünk mindig nagyon jó volt, mondhatni tökéletes. Én a szüzességemet is vele vesztettem el. Heti 4x-5x biztos együtt vagyunk, fáradtabb heteken pedig olyan 2x-3x. Mostanra igazi férfi lett belőle, teljesen máshogy nézek már rá. Egy dolog nem változott soha az évek alatt, az, hogy őrülten szerettem/szeretem/és szeretni fogom mindig.
2011. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy így van, ahogy Te mondod.Én ha nézegetem a régi képeket, komolyan a röhögőgörcs jön rám.Akkor volt 19 a párom.Ma 36, és egy félisten lett:)
2011. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!