Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet menteni még ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet menteni még ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de rengeteg a probléma a kapcsolatunkban. Az elmúlt hetekben sokkal több frusztrációt, feszültséget kapok a kapcsolatunktól, mint jót.

Az ágyban nem kapom meg amit szeretnék. A barátnőm szűz, még nem feküdtünk le, pedig szeretné már ő is, de 1-1 veszekedés után a bizalma csökken felém és előfordul, hogy pettingelni sem akar 1-2 hétig. A pettingben pedig eleve nem kapok meg mindent amit szeretnék. Én kényeztetem orálisan, ő engem nem, annak ellenére, hogy több kellemetlen orvosi vizsgálaton is részt vettem emiatt. Így sem csinálja és az orvosi vizsgálatok után ezt gyakran megalázónak érzem.

Gyakran észreveszem, hogy ahogy együtt sétálunk megnéz más fiúkat. Tudja, hogy nekem ez fáj, de mégis rajta kapom olykor. Ha felhozom ő tagad mindent és sír.

Az utóbbi időben már fel sem hozom neki, ha észreveszem. Bennem pedig gyűlik a feszültség.

A szülei pedig egyre inkább tiltják tőlem és úgy kezelik, mint egy kisgyermeket, ami további feszültséget gerjeszt.


2011. aug. 21. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
19F 18L
2011. aug. 21. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2011. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Szerintem ha ennyi veszekedés van akkor már az eleve nem jó jel. És ha nincs meg a kölcsönös bizalom akkor ennek a kapcsolatnak bizony lőttek :/
2011. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem csak kihasznál, dobd, és szedj fel másik csajt.
2011. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!